Reklama:

Znaczenie diety w toczeń rumieniowatym układowym - Międzynarodowy Dzień Tocznia

FleishmanHillard

Ten tekst przeczytasz w 9 min.

Znaczenie diety w toczeń rumieniowatym układowym - Międzynarodowy Dzień Tocznia

panthermedia

Świąd skóry

Rozpoznanie tocznia rumieniowatego układowego (TRU) nie musi być wyrokiem. Dzięki dostępowi do nowoczesnego leczenia, także w Polsce, możliwe jest opanowanie choroby i prowadzenie satysfakcjonującego życia. Poza farmakoterapią, pomocne w zmniejszeniu ryzyka zaostrzeń choroby, a także zachowaniu dobrego samopoczucia, jest także przestrzeganie dodatkowych zaleceń, w tym dietetycznych. Na korzyści ze stosowania właściwego żywienia w TRU wskazuje Ogólnopolskie Stowarzyszenie Młodych z Zapalnymi Chorobami Tkanki Łącznej „3majmy się razem”, w ramach kampanii #oTOCZENiwsparciem, z okazji obchodzonego 10 maja, Międzynarodowego Dnia Tocznia.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Inne tematy

gość
Forum: Włosy
czy to zmiana starcza?
dermatolog mówi, że to zmiana stacza, lat 56
Guz na żołędziu prącia.
Witam, mam 18 lat i od jakiegoś czasu zauważyłem takiego guza. Czy wygląda na raka lub na coś innego? Dodam że mam stulejkę i szykuje sie na zabieg.
Guz na penisie
ostatnio zauważyłem biały jakby guz na penisie na żołędziu. przy nacisku nie boli ani nic
Już brak sił
Jak to rozwiązać?
gość
Forum: Włosy
Skóra glowy
Od paru lat mam coś takiego. Na skórze głowy. Kiedyś była jedna wybroczyna teraz 3,i ta czerwona skóra wokół. Co to może być. Czy mam się martwić?
Szukamy już wszędzie
Czy naprawdę to działa .Czytam każdy post .Większość z was jest zadowolona z tego produktu .Pytanie na jak długo to wystarczy
Reklama:
Reklama: