Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Hej odezwij się zablokowali mi konto musiałem założyć nowe
5 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Poddałem się, ale nie uważam, że tam wszystko działa poprawnie. Trzeba zwracać na wiele rzeczy uwagę. Np. w moim przypadku psychiatra(ordynator) ewidetnie nie znał etykiety leku na którym pisało by zaczynać od mniejszych dawek. Zaczął od dużej nie zwracając uwagę na wagę i przedawkował lek reagila. Nie miałem problemów ze środowiskiem lub odrzuceniem. Można podlegać bez myśli hospitalizacji. Obecnie czuje się znacznie lepiej. Niedowierzałem trochę lekarzom zwłaszcza po tym ciągłym dobieraniu leków i przedawkowaniu leków, ale teraz już jest ok. Szpitale psychiatryczne w Polsce jeszcze całkiem dobrze nie funkcjonują.
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Terapeuta 1 rzekł, że ciężko jest mi pomóc, bo jestem za mądra. Terapeutka miała przynajmniej plan: 2-3 sesje i potem podzieli się swoimi spostrzeżeniami. Jako osoba, która nie umie się bronić i myśli, ze zasługuje na złe traktowanie, ignorowałam znaki ostzregawcze. Np. wiele razy zwracala mi uwagę, że jest we mnie dużo gniewu. Na 3 sesji uczzepiła się tego, że nie mam kontaktu z bratem. W niedzielę przed Halloween napisałam mu, że bardzo źle się czuję i że główny czynnik ryzyka samobójstwem to poprzednie próby. On na to: mam nadzieję, że poczujesz się lepiej i zaraz wysłał swoje zdjęcie w przebraniu. Brat wie, że ma ciężką depresję, poprzednie próby, zero wsparcia i wie, że po jednej z prób rozpoczął 2,5 miesięczną kampanię przemocy wobec mnie, wiadomo, jaki miał cel. Wszystko to wiedziała terapeutka, a jednak obwiniała mnie o zerwanie kontaktu, 'bo przecież pani brat chciał dobrze.' I nie chciała zmienić tematu. Potem zaczęła mnie besztać za to, że byłam niezadowolona, bo teraupeta czasami musi powiedzieć pacjetowi coś niemiłego. I jeszcze odmówiła mi swoich spostrzeżeń i zakończyła sesję 7 min wcześniej.
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Chciałabym z kimś porozmawiać
5 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Bardzo mi przykro. A powiedz jeszcze kłamiesz czasami tylko z nim w relacji, czy w przypadku innych osób też ?
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Hej. Mam podobne problemy i brata z autyzmem. Jak chcesz to możemy się wspierać na GG.
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
W jakich przypadkach nie należy stosować hipnozy? Jakie są przeciwskazania, itp?
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Dziecinne to by było gdybyś był w stanie jakim jesteś, pisał o tym i nic z tym nie robił. Nie jestem specjalista, ale wskazujesz raczej swoim postrzeganiem, na jakiś stan pre-psychotyczny. Rób coś chłopak z sobą, bo jak cie psychoza sieknie. To nie będzie czego zbierać.
10 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: