Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

To normalne. Niektórzy ze względów religijnych to połączenie przecinają. Po obrzezaniu zwiększają sie doznania seksualne.
5 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Co to może być
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Aktualnie całkowicie to zeszło i nie mam innych objawów wiec raczej to nie Szankier Twardy?
9 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 01-05-2026, 08:25:31 Falbanka to pozostałości po błonie.[/CYTAT] Niekoniecznie, może być też taka anatomia.
16 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Co robić ? Zapomniałam tabletki qlaira w 6 dniu. Stosunek był dwa dni wcześniej. Przyjęłam jednocześnie dwie tabletki z 6 i 7 dnia. Czy mogłam zajść w ciążę???
1 komentarz
ostatni 24 dni temu  
/ gość
7 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] Pola1234 30-10-2018, 23:25:55 Mam to samo wiem ze mam 4cm torbiel dostalam leki na wywolanie okresu i w trakcie okresu wylecialo takie cos ze mnie co to moze być ??? Resztki torbieli czy cos innego??: [img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/ce26622e67b4b2e4717e176234e378cf.jpg[/img][/CYTAT]
152 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
zdjecie jest Bardzo niewyraźne, prosze wstawic zdjecie z dalszej odległosci aby była lepsza jakosc
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: