Co robić ? Zapomniałam tabletki qlaira w 6 dniu. Stosunek był dwa dni wcześniej. Przyjęłam jednocześnie dwie tabletki z 6 i 7 dnia. Czy mogłam zajść w ciążę???
[CYTAT] Pola1234 30-10-2018, 23:25:55
Mam to samo wiem ze mam 4cm torbiel dostalam leki na wywolanie okresu i w trakcie okresu wylecialo takie cos ze mnie co to moze być ??? Resztki torbieli czy cos innego??: [img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/ce26622e67b4b2e4717e176234e378cf.jpg[/img][/CYTAT]