Reklama:

Popularne na forum

Dzień dobry! Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne ok 1,5 roku temu. Praktycznie od tego momentu (nasiliło się jednak ok listopada ubiegłego roku) występują plamienia przed okresem. Od ok. 20 dnia cyklu do okresu codziennie pojawia się krew. Od różowej do brązowej. Ze skrzepami. Trwa to ok 8 dni, potem następuje normalny okres- tzn. są objawy tak jak do tej pory. Występuje ból podbrzusza, lekka biegunka. Łącznie więc krwawię przez praktycznie pół miesiąca. Podczas przyjmowania tabletek zdarzały się podobne plamienia, ale to było dosłownie kilka kropel, nie codziennie, więc jakoś nie zwróciłam uwagi na ten problem. Jak widać tabletki tylko maskowały to co się działo. Podczas USG zostały wykluczone możliwe torbiele, PCOS, itp. Wszystko jest ok, bez zarzutów Tarczyca ok (TSH było podwyższone, jednak przy zmianie stylu życia regularnie spada, było 4,95, jest 2,1) Część wyników, które zostały mi zlecone przez lekarza ***Prolaktyna wynik 27,01 przy normach 5,18-26,53 ***Jod wynik 30 (przy normach 20-49 - skrajny niedobór) ***Prolaktyna wynik 334 (normy 102-496) ***Parathormon wynik 70,3 (normy 15-68,3) ***Progesteron 18,1 - faza lutealna ***SHBG wynik 76,6 (normy 34,3-147,7) ***Testosteron wynik 25,6 (normy 13,84-53,35) ***AMH wynik 2,29 (normy 0,71-7,59)
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Uszkodzenia pochwy mogą powstać też od masturbacji.
8 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Odpowie mi ktoś proszę?:-Y
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 14-11-2023, 11:56:51 Witajcie😊 Proszę o pomoc🙏mam 52 lata, od 4 lat Mirena spiralę w związku z mocnymi krwawieniami, od 2 lat HTZ żel estrogel 0,6 mg 2 pompki dziennie. Wszystkie badania ginekologiczne prawidłowe. Teraz jestem na stopniowym odstawianiu w/w HTZ 14 dni co drugi dzień i kolejne 14 dni co trzeci dzień i koniec. Ginekolog i mój lekarz mówił, że latami będę miała odstawiane HTZ. Mieszkam w Danii i do żeby dostać do ginekologa skierowanie to jest jak wygrać w lotto, a mój lekarz jest na długim chorobowym i zastępujący go lekarz w w/w sposób zalecił odstawienie, Mirene jeszcze przez 1-2 lata mam mieć. Jak to powinno być prawidłowo zrobione?[/CYTAT]
2 komentarz
ostatni 13 dni temu  
/ gość
Witam. Mam taki problem. Od około 4 miesięcy stosuje plastry Evra. Po około 2 miesiącach dzień przed planowaną miesiączka po stosunku zauważyłam dziwne plamienie. Było ono ciemno (wręcz bordowo) czerwone, raczej skąpe, ze skrzepami jak by się coś tam uszkodziło. Występuje ono przy oddawaniu moczu i zaraz po nim pobolewają mnie z tyłu na dole plecy i występuje mocniejsze jasnoczerwone krwawienie ze śluzem. Czasami wystąpi raz, czasami kilka razy i przez pozostałą część miesiąca po stosunkach nic się takiego nie zdarza. Proszę o pomoc czym to może być spowodowane.
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Witajcie, jestem miesiąc po porodzie miałam cesarskie cięcie, nie krwawiłam jakoś długo bo już od 3 tyg mi nic nie leciało, wczoraj poszłam do toalety i dosłownie coś ze mnie wypadło i na papierze było coś dziwnego, pierwszy raz spotkałam się z czymś takim dodam ze po tej sytuacji zaczęłam krwawić jakbym dostała okres [img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/babede133efb3f26a16f779f8f08561b.jpeg[/img]
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Dzień dobry! Pisze z zapytaniem, czy stosował ktoś czopki Distreptaza? Stosuje już 9 dzień, w miedzy czasie dostalam miesiączki i jest ona dziwnie skąpa, czy ktoś też miał podobnie? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o wpływie tego leku na miesiączkę.
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Nie podałaś wyniku
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Reklama: