Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Dwanaście lat temu zachorowałam na nowotwór piersi hormonalny. Mimo tej informacji dermatolog przepisał mi lek Alpicort E do wcierania w skórę głowy , pomimo że moja przebyta choroba jest przeciwskazaniem do jego uźywania. Nie wiem co robić . Proszę o podpowiedź.
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Od 2 lat miałam zgrubienie na plecach nigdy nie bolało jakoś rok temu po naciśnięciu wyszło z tego bardzo dużo gęstej białej mazi przypominającej kostytencja krem.Miesiac temu wybrałam się do lekarza po obejrzeniu pani doktor stwierdziła tluszczaka,wszystko było ok około tydzień temu mialam wrażenie że się powiększył i nie była bym sobą gdybym nie spróbowała go nacisnąć-niestety po próbie wyciskania bardzo się powiększył i jest bardzo bolacy mam problem żeby usiąść i się oprzeć ze spaniem również wyciągnięcie ręki powoduje również ból ,3 dni temu lekarz dal mi antybiotyk nie mówiąc nawet dlaczego tak się dzieje ale bol nadal nie mija ,kolejna wizyta w poniedziałek a ja juz wariuje tyle się oczytalam że głową mi eksploduje chyba.Czy ktoś tak miał lub czy jego tluszcaki nagle zaczęły bolec ?Sorki ze tak nie składnie ale nie umię się nawet skupić na niczym innym jak bol.Pomocy
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Witam serdecznie mam taki problem iż jak nie ogóle głowy przez trzy - cztery dni to strasznie swędzi mnie głowa i wyskakują mi czerwone plamy a jak gole co drugi dzień i kremuje nivea po goleniu to wszystko jest ok. Ktoś kiedyś coś takiego leczył? [img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/feb7e4494e07e9c11fe83cb5b94d0172.jpg[/img][img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/ed0c29e4eac731d07543625464700641.jpg[/img]
3 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Poza tym,polecam przenieść temat do działu 'choroby weneryczne'
3 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Mój synek też ma takie znamię. Byłam dzisiaj u onkologa, zbadał jakąś głowicą - komputerowo. Nic groźnego, najczęsniej pojawia się u ośob po 40, ale może też u takich dzieci. W późniejszym wieku może się zrobić zgrubienie, wykruszyć się i później odbudować. Dla spokoju można się przejsć na wizytę do onkologa. Wszytsko wyjaśni i uspokoi Państwa.
14 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Dzień dobry, Ostatnio jak byłem u fryzjera, zauważył on dziwne zmiany na mojej skórze. Zaczerwienienie i brak włosów (czy też znacznie mniejsza ich długość) w jednym miejscu, zastanawiam się co to może być. Zrobiłem już leczenie laserowe i zaczerwienienie prawie znikło, ale ta "dziura" została. Ktoś może mi powiedzieć, na co to wygląda? ZDJECIE: https://zapodaj.net/fe763513175dd.jpg.html Pozdrawiam.
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
3 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Dzień dobry i wiadomo co to było? Bo mamy podobną sytuację:) pozdrawiam
5 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: