Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

[CYTAT]Gość 2023-02-04 21:53:36 Mam umówiona wizytę, niestety dopiero w przyszłym tygodniu. Czy zmiany przedstawione na zdjęciu wskazują na kłykciny kończaste? Od około 2 miesięcy bardzo obniżyła mi się odporności i przeszłam sporo infekcji. W dodatku jestem po 2 antybiotykoterapiach. Czuję lekkie pieczenie w w okolicach zmian. Proszę o poradę.
3 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
To są kłykciny kończyste które powoduje wirus HPV idż do gina niech przepisze odpowiednie preparaty do zwalczania KK bo będą się rozsiewały.
3 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
osobiście lubię kobiety luźne moja partnerka jest ciasna przez co mam szybki orgazm , wiem że luźniejsza kobieta sprawia mi dużo przyjemności bo nie mam szybkiego orgazmu i zabawa trwa o wiele dłużej z korzyścią dla obojga.
19 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Jeśli używałaś maszynki to mogłaś się podrażnić, ale tez w okolicach warg byś miała pewnie ślady wiec dziwne
11 komentarz
ostatni 12 dni temu  
/ gość
[CYTAT]Gość 2023-01-14 18:20:57 A wstaw proszę zdjęcie, gdzie bardziej widać wydzielinę[/CYTAT] Nic nie wstawiaj mamy tutaj jakiegoś napaleńca i prosi ciągle o zdjęcia dramat
14 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Witam , Mam takie pytanie pierwszy okres po porodzie dostałam po 8 tyg. Natomiast drugi spóźnia się już 47 dni. Dodam że nie jestem w ciąży i nie karmię piersią . Czy któraś miała podobne sytuacje ?
1 komentarz
ostatni 9 dni temu  
Moj partner miał podobnie, po kilku dniach samo zeszło.
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Możesz smarować te miejsca Clotimalolum 2 razy dziennie.
9 komentarz
ostatni 25 dni temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: