Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam, zauważyłam że w sytuacji kiedy jestem podniecona na wargach sromowych mniejszych i większych pojawiają się jakby guzki. Kiedy chcę je dotknąć to jakby się rozpływają na wargach ale po tem bez dotyku wracają do formy „guzków”. W normalnych okolicznościach kiedy śluzu jest mniej to tych guzków po prostu nie ma. Czy też tak któraś miała? I czy może to być spowodowane nadmiarem śluzu?
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Najlepiej iść w czymś co łatwo rozebrać i ubrać, będziesz musiała się rozebrać od pasa w dół do badania
14 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Przychodzi mi na myśl tylko zastosowanie podpaski :-) ale jak mówisz każda jest inna. Może nie jest tak źle u Ciebie.
3 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Ja polecam. Mam i używam
3 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Okres dwa dni i koniec . Czy to ciąża. ? Zawsze miałam 5 lub 6 dni
5 komentarz
ostatni 20 dni temu  
/ gość
Miewałaś tak wcześniej? To może być ciąża
7 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Po śluzie na palcu to raczej ciąży nie da się zobaczyć. No chyba że można
3 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Szanowni Państwo :) a w szczególności doświadczone Panie i lekarze :) Zwracam się tutaj z prośbą o pomoc i podpowiedź, bo mam różne myśli i po kolejnym opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych już nie wiem co mam robić.. Półtora roku temu zaczęłam przyjmować tabletki Yaz, żeby zatamować krwawienie, które ciągnęło się od dwóch miesięcy, ale niestety Yaz spowodował jeszcze gorsze krwawienie, więc zrobiono mi testy hormonalne, wyszło, ze mam zawyżony testosteron i narasta mi endometrium, więc dobrano mi tabletki Atywia Daily, które przyjmowałam około roku, działały super, miałam mniejsze krwawienia, ale wpływały na emocje, jednak wszystko do opanowania w tym temacie. Niestety po około roku rozpoczął mi się poważny stan zapalny w palcach u stóp i stwierdzono, że przez chorobę EDS i skłonności do reumatyzmu nie mogę przyjmować tabletek dwuskladnikowych, bo przyśpieszy mi to reumatyzm.. Więc zmieniono mi na tabletki Slinda i teraz zaczynam 3. miesiąc. Mocno wpływają na nastrój i nie mogę sobie z tym zbytnio poradzić, dodatkowo krwawie między odstawieniami i mam bóle brzucha. Nie wiem co dalej mam z tym wszystkim począć czy próbować czegoś innego .... Moja doktor poleca mi wkładkę domaciczną Kyleena, ale ja mam 26 lat, nie rodziłam i słyszę opinie, że to bardzo słaby pomysł. Dodatkowo, chciałabym dobrać taką metodę, która będzie wykluczać całkowicie możliwość obumarcia zarodka ze względu na niemożliwość zagnieżdżenia się. Jedyne na co wpadliśmy z mężem to i tabletki i prezerwatywy (jest jednak dość męczące), ale chcielibyśmy znaleźć tabletki które nie będą wpływać na endometrium, choć z drugiej strony rozumiem, że skoro moje endometrium rośnie to może powinnam się na tym skupić. (Moja mama jest już powycinana z tego tytułu..) Jeszcze jest pomysł wazektomi, ale nie wiem już co byłoby tu mądre. Być może ktoś z Państwa będzie w stanie coś podpowiedzieć?
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: