Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Kiedyś leczyłem się na nerwice wszystko przeszło i było już dobrze niestety kilka dni temu dostałem ataku i to takiego że jeszcze nigdy takiego nie miałem a mianowicie -paraliż rąk -kołatanie serca -strach ruszenia się bo zemdleję -suchość w ustach -problemy z koncęntacją -niewyraźna mowa -pieczenia ciała gorąco w środku a ręce jak lód Lekarz pierwszego kontaktu przepisał mi Xanax 1 mg żeby brać po pół tabletki bo wizytę u psychiatry mam dopiero na 14.03 hehehehehe. Ale mam pytanie w domu mam fluxemed czy mogę go przyjmować razem z Xanax. Bo powiem szczerze xanax leczy mi lęki ale nie duszę że tak napiszę. Będę wdzięczny za odpowiedź
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Moim jakby tak powiedzieć głównym zainteresowaniem zawsze była sztuka i różne działania artystyczne. Kiedyś "redagowałam" własną gazetkę - tak na serio był to plagiat tekstów z jakiegoś pisemka dla dzieci. Rysowałam w mój wymyślony sposób żółwie. Wycinałam z papieru zwierzątka, bo mi niektórych brakowało w zestawach plastikowych zwierzaków, kopiowałam z książki "Alicja w Krainie Czarów" i robiłam z nich postacie do teatrzyków, robiłam kolaże, wycinanki, wymyślone przeze mnie ozdoby na choinkę. Teraz też dużo rysuję.Tylko nie wiem jak dalej to wykorzystać. Na razie nie mogę pracować ale się leczę i może kiedyś coś się uda. Ale lubię tworzyć. I tego się cały czas trzymam :)
164 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Niedawno wróciłam do pracy po dlugiej przerwie( kilka lat byłam w domu z dziećmi) Praca, która wykonuje nie powoduje u mnie stresu, ale zauważyłam, że mniej więcej od czasu jej rozpoczęcia mam różne objawy fizyczne, które mogą świadczyć od nerwicy lękowej ( doświadczyłam jej raz w życiu kilka lat temu i teraz jakby bez większego powodu powróciła). Jestem w trakcie konsultacji ze specjalistami, ponieważ objawy są bardzo różne: zawroty głowy, duszności, bezsenność, lęki egzystencjalne itp. Myślę, że nerwica mogła wrócić bo jakoś podświadomie mogę odczuwac stres, mam dużo na głowie, ciągle się spieszę .Jednak najbardziej niepokoi mnie nagły, krótki ( kilka sekund) ból głowy, który zdarza się nie więcej niż raz dziennie, czasem raz na kilka dni, ale jest to taki przeszywający, straszny ból, który jak się zdarza to jestem pewna, że zaraz umrę, muszę usiąść na chwilę i odetchnąć, przerwać wykonywana czynność. Ból przechodzi praktycznie od razu, ale powoduje ogromny niepokój, który powoduje, że cały dzień rozmyślam, czy nie jest jestem śmiertelnie chora i bardzo się boje kolejnego epizodu. Jestem przed wizytą u neurologa. Czy ktoś miał taki dokładnie ból jakby klucie/tętnienie które powoduje, że wszystko trzeba na tą chwile odłożyć. Zastanawiam się czy to może być objaw nerwicy ( takiego jeszcze nie miałam). Dodam, że poza tym nigdy nie cierpię na żadne inne bole głowy, migreny ani nic podobnego, być może dlatego jest to dla mnie takie stresujące doświadczenie. Proszę o Wasze wskazówki.
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Witam, mam pytanie: jakie macie objawy nerwicy lub napieciowego bólu głowy? Mi neurolog stwierdził napieciwoy ból głowy. Boli mnie głowa od dwoch miesiecy, teraz jest lepiej. Ale jak cos mnie zestresuje to boli bardziej, a ja sie nakrecałm, ze to cos złego. Zaczeło sie tak, ze w nocy sie budziłam, teraz jak bire leki jest lepiej.
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Witam, mam pytanie odnośnie leków asertin 50 oraz perazin 25. Czy coś się może stać jeśli leki biorę o różnych godzinach?. Mam problem ze snem dlatego bardzo często zdarza się że nie przyjmę leków asertin 50 rano a np. w południe tak jak się obudzę i tak jest cały czas praktycznie. Perazin zalecany mam na wieczór do spania a zdarza się tak że biorę go dopiero nad ranem gdy kładę się dopiero do spania. Co do przyjmowania leków z każdej paczki mam zażywać tylko po 1 tabletce w ciągu dnia. Za wszystkie informacje bardzo dziękuję. Pozdrawiam.
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Lekarz sugeruje Ci po prostu, że wziąłeś tak małą dawkę tritico, że nawet nie ma skuteczności istotne w zakresie działania na bezsenność i ma działanie porównywalne do placebo w tym zakresie, więc twoje dobre spanie nie zależy już aż tak bardzo od tego leku tritico tylko od czegoś innego... Poza tym lek tritico nie ma lub ma niezwykle nie zauważalne skutki uboczne odstawienia, więc nie powinieneś się obawiać jego odstawienia, dlatego nie powinieneś mieć obawy, że odstawiając lek pojawią się skutki uboczne.
8 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Poszukaj wątków ze słowem " fobia". Jest ich dużo na tym forum. Kopalnia przykładów takiej diagnozy oraz rady jak to można leczyć. Fobia społeczna jest bardzo częstym zaburzeniem. Jeżeli twoje problemy trwają długo i lęki mają duże nasilenie wizyta u lekarza na pewno będzie konieczna
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Witam wszystkich. Od paru miesięcy przeglądam forum i cieszę się,że jest tylu dobrych i pomocnych ludzi. Niestety tez się borykam z nerwica lekowa. Codziennie zasypiając mówię sobie,że dam radę wszystko pokonać,że jutro będzie inaczej. Przychodzi poranek i wszystko zaczyna się od nowa. Nie mam chęci ani sił sprzątać mieszkania,zmuszam się do gotowania obiadów itp. Chodzę do pracy regularnie,bo się boję,że jak zostanę dłużej w domu to już do niej nie wrócę,a niestety nie mogę sobie na to pozwolić Byłam u psychiatry. Na pierwszej wizycie przepisal mi propranolol. Strasznie boję się nowych leków,ale po miesiącu sytuacja mnie zmusiła. Biorę codziennie po jednej tabletce. Na drugiej wizycie lekarz przepisal mi pregabaline raz dziennie po 75. Do tego leku nie mogę się przekonać. Boję się okropnie skutków ubocznych. Na psychoterapię mnie nie stać. Byłam chyba 5 razy i musiałam zrezygnować ze względu finansowych. Moje pytanie jest takie... Co mam dalej robić?? Z jednej strony czuje,że dam radę beż leków,a jak przychodzi co do czego mam chec umrzeć i mieć święty spokój. Boję się wszystkiego,jeżdżenia w niezanane miejsca,zmian pogody,hałasu,zmian ogólnych w życiu. A najgorsze jest to,że dostaję ataków paniki jak dzieci mają jechać na wycieczkę. Nie chcę trzymać rodziny w klatce. Mam dosyć tej choroby.
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: