Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Myślę że z jakimś dobrym psychologiem trzeba pogadać. Historia też jak moja.
3 komentarz
ostatni 17 dni temu  
Dzień dobry, od kilku tygodni miewam ataki paniki, coraz bardziej się nasilają. Zaczęło się od tego, że kilka tygodni temu moja tesciowa z demencja trafiła do szpitala psychiatrycznego (wcześniej nie dało się jej zabrać do lekarza, więc nie była leczona), po kolejnym ataku urojeń trafiła na kilka tygodni do szpitala. Zaczęłam mieć ataki paniki po poerwszych odwiedzinach w szpitalu, ale pojechałam kolejny raz. Nue chodzi tu o stan mojej teściowej, ona po lekach bardzo zlagodniała, raczej o pozostałych pacjentów, których spotykałam na korytarzu. Po wyjściu ze szpitala teściowa trafiła do nas teoretycznie na kilka dni, żeby doszła do sprawności (ma 80 lat i po lekach nie jest samodzielna). Dość szybko okazało się, że tak sprawna, jak przed szpitalem nie będzie już nigdy. Nie chce wracać do siebie - u drugiego syna ma osobny pokój, u nas leży w dużym pokoju, nie mamy osobnego pokoju dla niej, dodatkowo ja też w nim pracuję, więc mam ją non stop przy sobie, a to jest wyjatkowo marudna osoba, wymaga cały czas kogoś przy sobie. Wiem, że to kwestia naszego nastawienia, wyznaczenia granic, ale wszyscy mamy z tym duży problem. Postanowiliśmy oddać ją do domu opieki i tu zaczyna się problem. Mamy już wybrany, łóżko na nią czeka, już z nią rozmawialiśmy, a ja dostaję coraz częściej ataków paniki - ani nie chcę jej oddawać ani nie chcę mieć jej w domu. Nie wiem jak poradzić sobie z tymi atakami???
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Hej wszystkim :-) Czy możecie polecić film związany z zaburzeniami lękowymi i agorafobią? Film który pomoże zrozumieć to wszystko , film dodający otuchy. Chciałabym spojrzeć na to z tej perspektywy. Pomoże ktoś? :)
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Brałem cała tabletkę sildenafilu przed seksem.Własnie teraz czytam na forum jak niektórzy mówiakze biorą sobie pół tabletki. Nie próbowałem bo obawiałem się,ze nie będzie działania po takiej dawce.No nic, zamówiłem sobie ten penis complete Jak przyjdzie to porównam działanie z połową dawki sildenafilu i napiszę tutaj na forum jakie są wrażenia.
6 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Cześć! Jeżeli leczenie ambulatoryjne jest mało skuteczne możesz poprosić o skierowanie do oddziału psychiatrycznego aby zmodyfikować leki. Ja wspominam szpital dobrze ale to był nowoczesny dobrze wyposażony oddział. Nie wszystkie takie są. Co do stygmatyzacji chorych psychicznie to oczywiście jest szczególnie w małych miejscowościach. Ja w takiej mieszkam.
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
[CYTAT] gość 01-08-2016, 02:06:07 Witam Was! Mam nadzieje ze jeszcze ktos tutal zaglada i z gory przepraszam za angielska klawiature. Otoz rowniez mam ochote podzielic sie z wami moim problemem zdrowotnym i wspolnie dodac jakiejs otuchy aby moc z tym walczyc. Witam, Mam bardzo podobne objawy od ladnych paru lat, tez zaczyna sie od zoladka i spadku masy ciala. Czy jest tu ktos z podobnymi problemami? Pozdrawiam
176 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Ważne abyś była mądra, uroda przemija, a mądrośc nigdy. I oczywiście aby być mądrym nie musisz być prawnikiem , lekarzem. Możesz być szprzątaczką w szkole na przykład. I być mądrym pieknym wewnetrzeni człowiekiem...
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Chlorprothixen nie uzależnia więc możesz go brać tak długo jak potrzeba. Myślę , że sama będziesz czuła kiedy można spróbować zmniejszyć dawkę lub odstawić. Moje problemy z bezsennością nie mijają od wielu lat więc leki będę musiała brać do końca życia.
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Reklama:
Reklama: