Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Jest szansa, że preejakulat może zawierać plemniki, więc może dojść do zapłodnienia, nawet jeśli nie nastąpi pełny wytrysk w pochwie.
3 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] AmeliaM2112 05-11-2023, 15:14:28 Test wyszedl negatywny , okresu nadal brak[/CYTAT] Zapisz się do ginekologa.
4 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Jeśli wytrysk był poza pochwa to jest prawie zerowe prawdopodobieństwo, że zajdziesz w ciążę.
5 komentarz
ostatni 11 dni temu  
/ gość
Nie możesz przerwać w trakcie cyklu, musisz się przemęczać i poczekać do miesiączki a po niej już żadnego plastra nie przyklejać.
8 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Tak są to niestety skutki uboczne tabletek, ale do 3-4 miesięcy powinno się wszystko unormować. Jeśli nie to musisz porozmawiać wtedy z ginekologiem o zmianie tabletek. Na nudności polecam jeść imbir suszony.
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Przy tabletkach jednoskładnikowych skutkiem ubocznym są delikatne plamienia, a krwawienia miesiączkowe mogą w ogóle nie występować i jest to norma przy tabletkach jednoskładnikowych. Przy prawidłowym braniu tabletek owulacja jest blokowana. Należy jednie dodatkowo zabezpieczać się 7 dni gdy ma się wymioty, biegunkę, jest się chora, bierze się inne lekki, antybiotyki lub pije niektóre zioła.
3 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Za wcześnie zrobiłaś bete po 12 dniach się robi
3 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Jeśli miesiączka spóźnia się do 7 dni to można uznać ją za normalną. W dniu swojego pierwszego razu powinaś mnie miesiączkę, a w miesiączkę nie ma dni płodnych. Nie masz się czym martwić.
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: