Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Nie wiem skąd konkretnie jesteś, ale polecam klinikę w Warszawie - Villa nova dental clinic. Mają bardzo doświadczonych specjalistów, w moim przypadku kilku lekarzy czuwało nad moim leczeniem, co dwie głowy to nie jedna :) warto się tam skonsultować, jestem pewna, ze ci pomogą
5 komentarz
ostatni 10 dni temu  
/ gość
Hej będzie trzeba odwrócić kamuflaż czyli odwrócić efekt leczenia i później operacja
3 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
To zazdroszczę! Ja dalej zmagam się z podrażnieniami i rankami spowodowanymi aparatem, ale i tak jest już o niebo lepiej niż na początku. Stosuję właśnie ten Aftident i naprawdę czuję ogromną ulgę. Ten efekt chłodzenia i znieczulenia to jest coś - chyba wiecie, o czym mówię
6 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
VILLA NOVA Dental Clinic na Wilanowie - mają REWELACYJNYCH lekarzy, pedodonci super podejście do dziecka i dużo cierpliwości :)
4 komentarz
ostatni 10 dni temu  
/ gość
Tak, mogą mieć negatywny wpływ na szkliwo.
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Witam, poszukuje gabinetu stomatologicznego, który posiada szeroki wybór aparatów. Nie jestem przekonany co do metalowych aparatów. Bardzo bym chciał, z uwagi na bezpośredni kontakt z klientem w pracy, aby był on niewidoczny i estetyczny. Z polecenia poznałem Centrum Medycznego Corten Medic. Mój znajomy bardzo sobie chwalił ich szeroki wybór aparatów. Chciałbym poznać jakieś opinie. Znacie?
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Warto poradzić się w gabinecie Lityńscy. Myślę, że to najlepszy wybór. Profesjonalny zespół, nowoczesne metody leczenia i przyjazna atmosfera sprawiają, że wizyta zawsze skończy się dobrym skutkiem.
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Witam mam 20 lat. Zorientowałem się, że mam wadę zgryzu gdy miałem około 13 lat, mojej rodziny nie było stać na aparat ortodontyczny więc nic z tym nie robiłem. Przednie zęby dolne są zdecydowanie wyżej niż reszta przez co całe wchodzą pod przednie zęby górne nie pozwalając reszcie zębów do końca domknąć zgryz. Górne zęby idą w prostej linii. Teraz mam pytanie co to za wada zgryzu i jak wygląda jej leczenie ponieważ nie mogę znaleźć nic podobnego w Internecie.
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: