Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam. U mnie tego typu "bąbelki" występują jakoś tak na przełomie roku. Właśnie teraz w styczniu mam ich powrót. W zeszłym roku dopadły mnie za granicą, gdzie udałem się do dermatologa. Nie robił żadnych testów ( starszy Pan ) poprzyglądał się i przepisał mi maść TRIDERM CREAM 15g i tabletki CEFOVIT *** 500mg. Pomogło po tygodniu stosowania. Swędzące grudki zniknęły i miałem spokój aż do dziś. Teraz znów pojawiły się na lewej stopie ( od spodu) i lewej dłoni. Jestem w miejscu, gdzie temperatury są grubo poniżej zera. W aptece mówią, że nie mają takich leków. A ja szukam pomocy : może znacie zamienniki zarówno maści jak i tabletek, które mógłbym kupić poza Polską. Ja wierzę,że te leki znów mi pomogą. Dziękuję i powodzenie Wam życzę z Waszymi zmaganiami.
32 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
czy to może być czerniak?
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Pojawiło mi się na całej twarzy takie krostki czerwone. Wiecie co to może być?
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Witam. Jaki antybiotyk jest skuteczny na trądzik różowaty ? I czym najlepiej smarować twarz ? :-P
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Czy możecie wskazać sklep internetowy z wegańskimi kosmetykami, koniecznie certyfikowanymi?
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Jak nie stosuje kremu, to rzadko kiedy (może raz na parę miesięcy) pojawia mi się jakiś pryszcz. Jak stosuje krem np. Nivea albo Alantan Dermoline lekki krem, to pryszcz pojedynczy pojawia mi się średnio raz na miesiąc. Jaki krem jest odpowiedni dla mnie? Dla jakiej skóry?
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
To jest rogawiec krwawy.
3 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT]Gość 2023-03-26 10:20:49 Drodzy, Proszę pomóżcie . Od kilku dni zauważyłam na swojej twarzy bardzo niespecyficzna plamę- jest ona mega niepokojące😀[/CYTAT][img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/68736e56cd2958438ec8dfaf31d4f855.jpeg[/img]
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: