Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

3 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
mam to samo, nie mam pojęcia co to jest. Jeżeli się pan dowie, proszę o napisanie
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Łuszczyca głowy polecam dziegieć 3 dni po 2 godziy smarować umyć po 3 dniach olejek konopny 3 dni nasmarowć na noc po 3 dniach olejkiem baobab biotyna wtym jest też olejek konopny z firmy serum super pomaga miałem taki silny stan zapalny
5 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
3 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 30-04-2026, 18:39:06 Dzień dobry, może ktoś z was mi powie co wyskoczyło mi zboku środkowego palca u lewej ręki , nie boli , jest trochę twarde ,wcześniej nie miałam nigdy.Od około tygodnia się nie zmniejsza i nie znika[/CYTAT]
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
To może odświeżę wątek bo mój syn ma coś bardzo podobnego i w tym samym miejscu. Czy wiadomo co to?
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Witam, czy jest na forum mama CHŁOPCA ze zdiagnozowanym IP? Proszę o kontakt
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Dzień dobry,co to może być?
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: