Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

[CYTAT] gość 09-08-2022, 18:11:15 Witam mężowi pojawiła się taka mała krostka/narośl na twarzy co to może być? [img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/439f1caef0cf82b0812c1404be58a8ef.jpg[/img][img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/8dbac7ed96b2a4b4ba5d2048c76362fd.jpg[/img][/CYTAT]:-[ czy wynanilo się co to za zmiana? Sama mam taką czekam ma lekarza dolero za 4 dni i mam już czarne myśli:(
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Co to może być mam to od tygodnia najpierw było pod jednym okiem teraz pod drugim piecze przy dotyku i swędzi dermatolog dopiero za tydzień
1 komentarz
ostatni 1 dzień temu  
/ gość
10 dni temu zauważyłem czerwona krostke na żołędziu pracia. Co to może być i jak się jej pozbyć?
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Wie ktos czy to zniknie samo?
4 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Niestety lekarze nie potrafią tego leczyć a to nie jest nic innego jak nużeniec walka jest długa i uciążliwa ale można to wyleczyć trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość. Jeśli jest czerwona swędzoco piekąca wysypka pod oczami (bywa też na powiece ale nie zawsze) i jeszcze opuchlizna czasem może występować jęczmień to na pewno to jest nic innego jak Nużenic.
30 komentarz
ostatni 2 dni temu  
/ gość
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Dzień dobry może komuś będzie pomocne.Corka miała mięczaka ponad rok płyny , łyżeczkowanie nic nie pomagało ciągle nowe i co raz większe 😞Był moment kryzysu co zrobić jak pomóc bo już na kolejne łyżeczkowanie nie chciałam jej narażać.Zaczelysmy smarować 2 razy jodyna zmiany plus podawać colostrum i nagle postęp.Zaczely "wychodzić" na zewnątrz wtedy delikatnie wyciskalam korzeń na to jodynka i wszystko ładnie schodziło.Troche to trwało ale mam nadzieję,że już nigdy nie wróci.
14 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Bardzo proszę o pomoc,w pozbyciu się tych uporczywych plam na kolanach. Pojawiły się po ciąży,niedawno zostały zdiagnozowane przez Dermatologa,jako rogowacenie ciemne. Ale nie do końca mi się to zgadza,ponieważ nie mam tego w innych miejscach na ciele. Nie pomaga acnederm,teraz kończę też acne lek i też bez poprawy. Natłuszczam też Cerave. Nie widzę żadnej poprawy. Czy jest jeszcze jakakolwiek szansa,aby się tego pozbyć?? Wyniki badań hormonalnych,cukrzycowych i ogólne-w normie.
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Reklama:
Reklama: