Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Cibórz na plus Pokoje wieloosobowe jedzenie średnie ale jak napisałem to nie sanatorium jeśli ktoś ma takie problemy to lepiej nie odkładać problemu na później czy myśleć że leczenie stacjonarne wystarczy, polecam dostać się do dr Krzysztofa Woźniaka lekarz z doświadczeniem i praktyką mam ogląd po 4 lekarzach w Zielonej Górze. Do Ciborza jedzie się leczyć i dobrać właściwą terapię, lepiej wcześniej podać się fachowej pomocy żeby nie było za późno. Jeśli ktoś ma negatywną opinie proszę o argumenty bo łatwo skrzywdzić pracujących w szpitalu ludzi którzy robią ważną pracę!!!
34 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Ktoś był i się wypowie? Jak zachowują się pielęgniarki w stosunku do pacjentów, co jaki czas jest kontakt z lekarzem, rozmowy z psychologiem, jak wyglądają zajęcia z terapeutą, czy robią tam jakieś problemy o telefony?
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
[CYTAT]Adelee 2023-03-12 15:48:53 Za każdym razem na ok. 3 lata[/CYTAT] Dzięki za odpowiedz. A na co chorujesz?
5 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Witam Aria. Od kiedy zaczęły się stany lękowe, czy wcześniej miałaś problemy ze snem? Mam tu na myśli, czy miałaś wrażenie że nie potrzebujesz tyle snu ile zwykle, a za jakiś czas spałeś jak suseł i ogarniała Cię totalna niemoc? W dniu dzisiejszym masz tylko SSRI czy może jakieś inne leki? Od jakiego czasu bierzesz SSRI i czy z jakąś przerwą? Mam pewne podejrzenia, ale wolę się upewnić i stąd tyle pytań. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Cześć, mam info, że dr Ewa Tanc znowu zaczęła przyjmować w Polsce :D Zaczęły się do niej pojawiać terminy na halodoctor i Medfile, z tego co wiem to przyjmuje tylko pacjentów prywatnie
11 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Warto też zwrócić uwagę na wyniki badań naukowych, według których długotrwałymi skutkami przyjmowania marihuany jest przede wszystkim zespół amotywacyjny czyli zaburzenie w sferze woli. Objawia się utrudnieniem lub niemożnością podejmowania decyzji, brakiem działania szczególnie wyznaczania sobie celów i ich realizacji. Zespół amotywacyjny od depresji odróżnia brak poczucia winy.
6 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Myślę, że mógł pomyśleć, że celowo ukrywałaś mieszkanie z eks. Poczuł się oszukiwany. Może stwierdził że na dłuższą metę to nie zadziała z jego strony. Ty masz aspergera, a u niego może go ktoś zdradził, albo rodzice się zdradzali i ma uraz. Dla mnie też na początku trudno było znieść że mój facet ma cokolwiek dobrego do powiedzenia o swojej eks, bo dla moich rodziców zawsze byłam niewystarczająca (i zdradzali się także), a nie mieszkał z nią i rozstali się z dużą awanturą i ogromnymi pretensjami.
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Cześć, na początku brałam Elicea 10 mg i też nie byłam w stanie osiągnąć orgazmu, libido zerowe, a stosunki często kończyły się bólem. Po konsultacji psychiatra zmienił mi leki na Trittico (obecnie 225 mg) i problem ustąpił. Libido wróciło (może nie takie jak bez leków, ale jest dobrze) i jestem w końcu w stanie osiągnąć orgazm. Również leczę sie z depresji i zaburzeń lękowych.
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: