Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Czy ta 8 jest konieczna do usuniecia. Jest tylko czesciowo odslonieta i pod dzieslem ciezko sie czysci resztki pokarmu. Chcialam zeby mi dentysta poprostu nacial dziaslo ale on sie upiera ze to do wyrwania tylko. Dodam ze co jakis czas troche idzie do gory i wtedy dziaslo boli ale po paru dniach wraca do normy.
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Jestem 6 dobę po wyrwaniu dolnej 6. Rana wygląda tak, czy jest ok? Odczuwam lekki ból/ dyskomfort.
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
17 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Moim zdaniem to odbite zęby na języku. Potoczne zwane bruksizmem. Proszę udać się do stomatologa na wizytę.
6 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Co to jest? Wiem, że mam do usunięcia ósemki, które na zdjęciu wyglądały jakby były prawie poziomo. To co na zdjęciu widać boli. Czy to ósemka?
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Cześć, czy mógłby mi ktoś powiedzieć proszę czy ta dziura w której zbiera się ślina to suchy, czy tak powinno być? To 4 dzień po ekstrakcji, czuje ból ale nie jakoś bardzo mocno. Zastanawiam się co robić. Dziękuję za pomoc
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] pm999 26-02-2022, 11:01:00 Witam jestem 2 dzień po chirurgicznym wyrwaniu zęba 8, wszystko przebiegało pomyślnie dopóki dziś nie zauważyłem małej dziurki w dziąśle koło policzka, nie wiem czy do dopuszczalne dlatego bardzo prosiłbym o poradę czy to normalne, czy nie powinno być tam przerwy. Dodam, że nie odczuwam bólu.[img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/a62e5d6678d95d712ca4279b5e721096.jpeg[/img][/CYTAT]
9 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Tydzień temu miałam wyrywaną dolną 8. Dzisiaj byłam na zdjęciu szwów. Tak wyglądała rana dzień po dniu. Lekarz nie miał zastrzeżeń co do gojenia. Na lekkie ciągnięcie dał mi jeszcze aspirynę do zębodołu.
6 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: