Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Dzień dobry mam pytanie czy to jest bardzo poważny stan ? Jak z uprawianiem sportu? Trenuje na siłowni i sztuki walki ,na silowni zszedłem z ciężaru o jakieś 60% w dół na SW robię lżejsze rozgrzewki .ograniczyłem napoje energetyczne do minimum ,zażywam koenzym q10 Omega 3 astetaksyne Zdjecie opisu
1 komentarz
ostatni 11 dni temu  
/ gość
[CYTAT] gość 12-09-2023, 14:27:43 [CYTAT] gość 12-09-2023, 14:27:12 [CYTAT] gość 12-09-2023, 14:26:40 Witam, Bardzo proszę o interpretację wyniku EKG syna - 17l. [/CYTAT][/CYTAT][/CYTAT]
4 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Witam, mam 26 lat, ostatnio byłem u kardiologa ze względu na kucia w klatce piersiowej, miałem przypadki że przez te kucia nie mogłem złapać oddechu a przy próbie jego złapania kuło mnie bardzo mocno i musiałem się położyć na jakiś czas. Dodatkowo przy wykonywaniu prostych czynności potrafię się mocno zmęczyć, uprawiam sport, dużo chodzę. Lekarz zdiagnozował u mnie Łagodna niedomykalność zastawki trójdzielnej i mitralnej i zaburzenia relaksacji LK w stopniu I. Co tak naprawdę to oznacza dla mnie? Boję się że z wiekiem wada będzie postępować.
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Dzień dobry .Chromogranina A na poziomie 246 , objawy ból kości,biegunki, i pogorszenie widzenia.Czy ktoś też miał takie objawy.Czekam na miejsce na oddziale endokrynologii.
14 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Pogrubiona scianka wsierdzia 15-17 mm u 17 latka
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Witam, może ktoś miał podobną sytuację. Jestem w 35 tygodniu ciąży i lekarz poinformował mnie iż na echo serca widoczna jest ,, przetrwała lewa zyla główna do lewego przedsionka z widoczną zatoką naczyniową" oraz ,, równoległe ustawienie zastawek a-v bez zmian istotnych hemodynamicznie ubytków u płodu" ale nie do końca zostało mi wytłumaczone co to konkretnie oznacza. Czy może miał ktoś podobna sytuację?
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: