Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Mam podobnie. Czy coś u Ciebie się wyjaśniło?
7 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Tez mam cos takiego tylko odrobine wyzej,wyglada jakby bylo wypelnione czyms bialym w srodku.Jest miekkie i ruchome.Bylas/es u lekarza?
3 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 21-05-2021, 23:46:28 Witam. Właśnie zobaczyłam u mojej 3 latki coś takiego samego w gardełku. Czy dowiedziała się Pani co to takiego?[/CYTAT] I co to było. Moja córka takie ma
5 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
mam dokładnie takie samo i również mam hpv w organizmie, wie ktoś co to?
7 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Witam, Mam bardzo podobna sytuacje. (Jak na zdjęciu) Co powiedział lekarz? Dziękuję za odpowiedź
5 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 14-07-2019, 20:22:47 Witam, zastanawia mnie jedna rzecz byłam jakiś miesiąc temu u Laryngologa który wykrył gronkowca i paciorkowca ale widzę że mam też żółte podniebienie nie wiem czy to normalne i nie wiem od kiedy już to mam bo jeśli wtedy miałam to może powinien na to zwrócić uwagę . Wie tu ktoś co to może być?[img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/268626c0c5a9346b66cdd129244fc01a.jpg[/img] Ps:dostałam tabletki i Laryngolog mówiła że jak przejdzie to nie będe musiała już się umawiać ale po czym będe wiedzieć że tych bakterii już nie ma? migdały powinny nie być już czerwone wtedy?[/CYTAT]
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 12-04-2026, 10:35:28 Dostałam leki przeciwirusowe i po 2 dniach nie mam już połowy krostek. Wyszło, że jest to wirusowe zapalenie gardła.[/CYTAT] A jakie leki przeciwwirusowe Pani dostała?
16 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Wiesz co to było?
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: