Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

[CYTAT] gość 28-09-2025, 16:12:12 Mam identycznie to samo. Swędzi przeokrutnie i boli. Czy ktoś wie co to?[/CYTAT] Bez zdjecia ciezko cos powiedzieć co Pani dolega , każdy przypadek jest indywidualny, moze byc opryszczka , grzybica , wirus Hpv
7 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Ja bym skontaktowała się z ginekologiem w trybie pilnym
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
158 komentarz
ostatni 12 dni temu  
/ gość
Globulki dopochwowo można stosować, jak nie przejdzie po kilku dniach do ginekologa
4 komentarz
ostatni 8 dni temu  
/ gość
Już nie wiem co robić, 15.12 miałam progesteron 15,71 a dzisiaj wynik 10,62. Biorę 3x duphaston. Boję sie, ze nie utrzymam ciąży. Chociaż jak na prawie miesiąc do spadł o 5 a wcześniej spadł mi w ciągu tygodnia o tyle.
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Co robić ? Zapomniałam tabletki qlaira w 6 dniu. Stosunek był dwa dni wcześniej. Przyjęłam jednocześnie dwie tabletki z 6 i 7 dnia. Czy mogłam zajść w ciążę???
1 komentarz
ostatni 12 dni temu  
/ gość
Bralam orgamentil od 22 czerwca do 23 lipca zeby przesunac okres.wpierw po 1 tabletce potem zwiekszylam.do 3.lekarz powiedzial ze nie zeby po 2.dostalam okres 27 lipca potem ok 22 sierpnia ale nie bylo we wrzesnium.sex byl w prezerwtywie.ok 20 wrzesnia powinien byc okres.nie bylo test zrobiony 29 wrzesnia 9 dni po terminie okresuwyszedl negatywnie. Okresu dalej brak. Czy cylk sie zaburzyl przez to.mam 44 lata
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 19-03-2025, 06:52:42 Czy już wiadomo co to . Mam podobnie[/CYTAT] To wyglada jak pieprzyk na skorze
5 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: