Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Dodam masc clotrimazolum a tabletki iladian direct plus
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Praca fizyczna też wpływa na wygląd miesiączki, a skrzepy w krwi miesiączkowe świadczą o braku ciążym. Badanie z krwi po miesiączce jest wiarygodne. Jak masz problemy z sikaniem i często chodzisz do toalety to jestes przeziębiona musisz brać coś na zaskarżenie dolnych dróg moczowych np Urofuraginumn F***O***R***T***E.
3 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Dzień dobry.Ginekolog stwierdził u mnie przy rutynowym badaniu grzybicę,nie mógł mi wykonać z tego powodu cytologii,gdyż kazał mi przyjmować fluomizin miesiąc przed badaniem,przez 6 dni.Po drugiej dawce pojawiło się obfite krwawienie(dodam że jestem 3 tyg po miesiączce).Nie mogę się z nim skontaktować.Czy mam przyjmować.lek dalej czy też nie?Będę wdzięczna za odpowiedź.
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
To zależy na czym ta masturbacja polegała( łechtaczkowa czy pochwowa) czy miałaś spermę na rękach?
52 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
4 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Cieszę się że zerwales, byłeś nieodpowiedzialny więc liczę że dziewczyna znalazła kogoś porządnego. Osobiście też muszę przynosić własne prezerwatywy na badanie.
11 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Cześć, ostatni okres miałam 10 września i trwał on 7 dni. W tym czasie byłam przeziębiona i brałam leki typu gripex. Byłam także na wakacjach za granicą i w tym czasie wypadały mi dni płodne lecz oprócz pettingi do niczego więcej nie doszło z chłopakiem. Dodam także, że w czeskie kiedy powinny być dni płodne nie zauważyłam zwiększenia ilości śluzu co zawsze się u mnie zdarza podczas dni płodnych. Dopiero kilka dni później zauważyłam jakby tej wydzieliny było więcej już przedtem lecz szczerze mówiąc mało się tym przejęłam bo uznałam, że jestem już po dniach płodnych. 7 października uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia lecz trwało to bardzo krótko a wytrysk był na zewnątrz w wyniku mojej stymulacji i było to teoretycznie w dni niepłodne. Okres powinnam dostać już tydzień temu a nadal go nie ma. Nigdy przedtem nie zdarzało się żeby się aż tyle spóźniał, zazwyczaj było to 2 max 4 dni. Nie mam także żadnych objawów typu ból piersi, które by świadczyły, że niedługo go dostanę, a praktycznie zawsze takie mam. Czy podróż, przeziębienie i teraz stres związany ze spóźnianiem się okresu mogły wpłynąć na jego przesunięcie ? Boję się, że mogę być w ciąży.
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Cześć! Pod koniec każdej miesiączki, jakoś między 4-5 dniem, występuje u mnie brązowe plamienie. Czy to, brzydko ujmując, zalicza się jeszcze do miesiączki, czy już nie? Dziękuję z góry za odpowiedz i wyrozumiałość
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: