Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Prosaki, nie występują tylko u podstawy penisa, ale też na skórze worka mosznowego. W niektórych gabinetach usuwane są laserowo, nie stanowią żądnej patologii, co najwyżej defekt kosmetyczny.
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Można stosowa dodatkową dezynfekcję np. Octenispetem. Z czasem zmiany same zanikają, w ww. okolicy często tworzą się tego typu zmiany, szczególnie po stosunku z nowym partnerem seksualnym (reakcja na nowe mikroorganizmy, niekoniecznie patogenne).
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
walisz na sucho i naplet trze o zolądź, miałem to samo. musisz sie wstrzymac w. gruchy
15 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
poradziłeś sobie z tym?
3 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Grzybica początkowe stadium..broń Boże tylko nie smaruj pimafocortem...tylko wez doustne leki.
4 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Nie zawsze wrzód twardy jest mocno widoczny, chociaż to on rozprzestrzenia krętki na inne osoby (kiła I okresu). Najwidoczniej był mało widoczny i wyewoluował dopiero później, zakażając również ciebie.
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Witam. Mam pewien problem. Uprawiałem przygodny seks. Oczywiście zabezpieczylem sie prezerwatywa, ale uprawiałem również seks oralny. Miało to miejsce pod koniec marca. Jakiś czas temu w ustach zrobiła mi się krostka taka jak na zdjęciu. Czy można wstępnie sklasyfikowac co to za zmiana? Dziękuję za wszelką pomoc.
1 komentarz
ostatni 23 dni temu  
/ gość
Witam, miesiąc temu miałem seks oralny i po paru dniach na żołędziu bliżej cewki zaczęło się szczypać i swędzić. Brałem Cipronexu a potem zauważyłem, że przy oddawaniu moczu strumień jest słaby. Obecnie świądu i szczypani brak, tylko ten strumień moczu jest kiepski. Nie dawało mi to spokoju. Pomyślałem, żeby zbadać cewkę i spermę . Z cewki nic nie wyszło, a w spermie znaleźli bakterię Enterococcus faecalis +++ Teraz nie wiem, czy skąd to mogło dostać w spermie i czy te objawy maja z tą bakterią wspólnego i jak się to leczy? Proszę o poradę.
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: