Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

mogę prosić o odpowiedź?
9 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Odpowiadając na poprzednie pytanie to z wyników histopatologicznych tak jak się spodziewałem nic nie wyszło. Wyszło, że to modzel (pobrano z okolic Pięty na polecenie dermatologa). Takze ja dalej w tym samym miejscu. Co to odpowiedzi poprzedniczki, to winszuje, ze udało Ci się dojść samej co dokładnie powoduje takie zmiany. Ja już od paru lat mam taki plan, żeby odstawiać daną rzecz na jakiś okres i sprawdzać czy są jakieś zmiany/poprawy. Problem tylko w tym, że nie mam pojęcia od jakich skaldnikow/produktów zacząć i na jak długi okres. Teraz jak jeszcze napisałaś, że to od zelatyny (możliwe) to całkowicie lista potencjalnych składników naprawdę może być duża. Niemniej jednak muszę sprawdzić to u siebie bo przyznam się że dość sporo łykam różnego rodzaju suplementów diety w otoczce z żelatyny czy zwykłych leków.
5 komentarz
ostatni 10 dni temu  
/ gość
[CYTAT] gość 11-02-2018, 22:42:42 Witam, mam czerwona pękająca, swedzaca skórę na mosznej... co to moze byc ?? [img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/d4da894dc40d99849884894c55012083.jpg[/img][/CYTAT]
4 komentarz
ostatni 20 dni temu  
/ gość
Mam problem, od jakiś 3 tygodni moja skóra zaczęła barwić wszystkie białe ubrania na różowo, dotyczy to także pościeli, biała pościel po jednej nocy po stronie gdzie śpię jest cała różowa. Nie jest to wina żadnych kosmetyków bo stosuje te co zawsze, jeśli spotkał się juz ktoś z tym proszę o pomoc, zanim pójdę do lekarza. Mam nadzieje że nie jest to jakaś dziwna choroba. PS: jedyne co zażywam to antybiotyk Bioparox, ale barwienie zaczęło się wcześniej więc nie jest to raczej jego wina.
2 komentarz
ostatni 25 dni temu  
/ gość
Mi leczono coś takiego pimafucorem bo niby grzyb a okazało się że luszczyca
13 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
clobex to sterydowy lek. Jak się to ma do cukrzycy?
86 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
3 komentarz
ostatni 12 dni temu  
/ gość
Syn miał kilka razy takie coś. Przechodziło samo po hitaxa
24 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: