Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

cześć, Zauważyłam, że każda mania jest u mnie kontynuacją myślową poprzedniej manii i coraz więcej „odkrywam”. Potrafię już panować nad manią nie robić głupot, nie wydawać pieniędzy na głupoty i utrzymywać normalne relacje podczas manii. Normalnie śpię, funkcjonuje, biorę krotkę l4 w pracy gdy myśli są zbyt intensywne by pracować. Jednak myśli, które mi towarzyszą zostają ze mną długo po manii. Są to „odkrycia” poprzednich moich wcieleń oraz to jak świat mógłby się rozwinąć przy założeniu, że ludzie poszerzają świadomość. Czy ktoś ma podobne mysli, które zostają z nim na dłużej? A może macie inne myśli? U mnie wydają sieoneabstrakcyjne ale są spójne.
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Cześć wszystkim, mam kilka sugestii dla osób, które mają obecnie problemy. Możemy spróbować je wspólnie rozwiązać. Napisz do mnie na Telegramie @work477
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
THC będąc dwubiegunowcem to słaba opcja wiem po sobie. Lepiej tak jak mówią wyżej spróbować cbd w jakimś rozsądnym stężeniu
18 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Powiększenie penisa następuje w przypadku dłuższej kuracji. Przy krótszym przyjmowaniu pierwszy efekt jaki jest widoczny to polepszenie erekcji. Tabletki sprawiają, ze znaczenie więcej krwi napływa do penisa w trakcie erekcji. Tak więc nastepuje znacznie wieksze powiekszenie ciał jamistych. Z czasem można liczyć na powiekszenie tych ciał na stałe.
8 komentarz
ostatni 6 dni temu  
Nie masz się w sumie czemu dziwić. Kupisz sobie byle jakie perfumy za 15 zł to nie będą się trzymały. A co dopiero feromony ( podejrzewam,żę te Twoje feromonów w sobie nie miały wcale). Love Desire to już o wiele wyższa pólka. Mam aktualnie te ciemne w czarnej buteleczce.Miałem wcześniej niebieskie, ale te ciemne są moim zdaniem lepsze bo po pierwsze o wiele lepiej się trzymają.No i rzeczywiscie działają na dziewczyny.Nie mozna tylko przesadzić bo mogą powodować agresje zamiast przyjemnego przyciągania.
5 komentarz
ostatni 8 dni temu  
Witam. Na chad leczę się 2 lata, wcześniej leczono mnie na depresję. Miałam z pół roku remisję, ale chcąc schudnąć (przytyłam na lekach 20 kg) odstawiłam na początku września leki. Bardzo szybko poczułam się rewelacyjnie, dużo energii, rewelacja. Natomiast po niedługim czasie wpadłam w okropny dół, w którym tkwię do dziś. Zaczęłam widzieć robaki pod skórą, słyszeć głosy demona, który każe mi się zabić. Czy ktoś z Was miał takie atrakcje? Jeśli tak to ile czasu trwały? Jestem na skraju wyczerpania. W środę byłam u lekarza, proponował szpital, ale się nie zgodziłam, biorę lit 2x2, Aposuprid 2x200, rispolept 1x 4mg, akineton 2x, trittico 300mg.
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Astrofotografia do czasu zaśmiecenia przez Elona nieba Starlinkami.
174 komentarz
ostatni 13 dni temu  
Reklama:
Reklama: