Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Skoro pojawiły się tutaj już pierwsze wiersze, dołączam również dwa spośród własnych wierszy i tak jak przedmówczyni zachęcała, również i ja zachęcam do wstawiania własnej twórczości. Pozdrawiam Piotr Łuniewski
8 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Gdy jest źle mam myśli samobójcze, lęki, problemy z koncentracja, pamięcią, wysławianiem się. Ciężko mi funkcjonować w życiu służbowym i prywatnym. Jak jest dobrze to jestem po prostu szczęśliwy, powyższe objawy znikają, uważam, że nie jest żadna mania tylko taki po prostu jestem.
5 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Dzień dobry. @trzcina86, dziękuję za Twój temat. Zawarłaś kwintesencje mojego życiorysu w swojej historii. Nie umiałbym opisać tego tak ładnie i tak dokładnie jak Ty. Pozdrawiam.
40 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
A kto ci ten lek dał ? Ciotka ? Ze nie masz i nie wiesz jak brać ?! My tu nie doktorzy... Fora psychiatryczne to nie jakiś hypeerreal, gdzie narkomani radzą sobie jak cpać, bo ani te leki nie są narkotykami, wrecz przeciwne jest to działanie odwrotne do narkotyków. Oraz leków nikt u dilera nie kupuje, tylko ma wypisaną recepte ze wskazaniami od psychiatry !!!
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
ARTYKUŁ: Biomarkery Choroby Alzheimera kliknij tutaj, aby przeczytać komentowany artykułkomentarz: Jestem internistą z 35-letnim klinicznym doświadczeniem i często miewam pacjentów z AD. Z powyższego artykułu zupełnie nie zrozumiałem co Autorka nazywa biomarkerami,których"rozwój"możnaby monitorować.Bo przecież nie chodzi chyba o nadciśnienie,dyslipidemie,cukrzycę czy inne choroby metaboliczne?Te występują u ludzi bez AD i nie mogą być podstawą różnicowania....
2 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Lekarz sugeruje Ci po prostu, że wziąłeś tak małą dawkę tritico, że nawet nie ma skuteczności istotne w zakresie działania na bezsenność i ma działanie porównywalne do placebo w tym zakresie, więc twoje dobre spanie nie zależy już aż tak bardzo od tego leku tritico tylko od czegoś innego... Poza tym lek tritico nie ma lub ma niezwykle nie zauważalne skutki uboczne odstawienia, więc nie powinieneś się obawiać jego odstawienia, dlatego nie powinieneś mieć obawy, że odstawiając lek pojawią się skutki uboczne.
8 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Moim jakby tak powiedzieć głównym zainteresowaniem zawsze była sztuka i różne działania artystyczne. Kiedyś "redagowałam" własną gazetkę - tak na serio był to plagiat tekstów z jakiegoś pisemka dla dzieci. Rysowałam w mój wymyślony sposób żółwie. Wycinałam z papieru zwierzątka, bo mi niektórych brakowało w zestawach plastikowych zwierzaków, kopiowałam z książki "Alicja w Krainie Czarów" i robiłam z nich postacie do teatrzyków, robiłam kolaże, wycinanki, wymyślone przeze mnie ozdoby na choinkę. Teraz też dużo rysuję.Tylko nie wiem jak dalej to wykorzystać. Na razie nie mogę pracować ale się leczę i może kiedyś coś się uda. Ale lubię tworzyć. I tego się cały czas trzymam :)
166 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Od 3 do 5 godzin snu to jest bardzo mało. Postaraj się spać od 6,5 do 8,5 godzin. Sen jest bardzo ważny dla zdrowia psychicznego i fizycznego.
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Reklama:
Reklama: