Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam czy ktoś wie co to może być? Pojawiła mi się pomarańczowa plamka na dziąsłach.
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Polecam Twój Dentysta na Świętej Trójcy
3 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Niedługo będę ściągać aparat ortodontyczny. Problem polega na tym, że zaraz po zdjęciu muszę zrobić na mojej ciemnej od leczenia kanałowego jedynce koronę ceramiczną ( to górna jedynka) . Dentysta powiedział mi, że będę musiała zrobić nową nakładkę na górę, bo przednia nie będzie pasowała po wstawieniu korony. Nie chcę płacić za nową nakładkę w przeciągu 2 tygodni. Da się jakoś wstawić koronę tak żeby pasowała do poprzedniej nakładki?
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Witam, proszę o informację czy zabieg Icon może spowodować że białe plamki staną się bardziej widoczne? czy jeśli cos takiego się stało to zostało coś źle wykonane?
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Witam, zgłosiłam się do stomatologa z problemem ruszającej prawej dwójki, chirurg zlecił RTG i zdiagnozował ww problem. Lekarz prowadzący do którego się udałam, wykonał kolejne, tym razem punktowe RTG - no nie chce być inaczej, aktualnie nie ma już czego ratować, ale do brzegu. Mam uszkodzoną mechanicznie lewą jednykę - w późniejszym czasie, również leczoną. Wykonane zostało RTG 8 lat temu, wszystko wyglądało dobrze, lewa dwója też wyglądała w porządku- oczywiście polegam na opinii lekarza. Moje pytanie bo, stomatolog prowadzący mi tego nie powie czy jest jakakolwiek szansa, ze w trakcie przeprowadzanych przeglądów średnio co rok, lekarz mógł nie rozpoznać problemu? Zgłaszałam nadwrażliwość siekacza i okolicy, nie zlecono mi kolejnego RTG. Z zewnątrz dójka nie siniała, nie było objawów do wskazania RTG, tak powiedział stomatolog, ale czy jest to obiektywna opinia? Nie było też objawów bólowych. Nie jestem Stomatologiem, ale czy to aby na pewno moja krucha natura zębowa, czy jednak mogę zrzucić na uraz jedynki?:-) Pozdrawiam
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Skoro jesteś z Wrocławia to polecam niedaleko klinikę w Jaworze, litynscy.pl. Każdy, kto szuka kompetentnych specjalistów i przyjaznej atmosfery, powinien ich odwiedzić.
11 komentarz
ostatni 23 dni temu  
/ gość
Miałam robioną nadbudowę zdrowego zęba kła z góry. Dzisiaj zauważyłam że wypełnienie ma pełno czarnych kropek z tyłu. Czy to może być próchnica? Do dentysty już jestem umówiona.
1 komentarz
ostatni 13 dni temu  
/ gość
Dzień dobry, tydzień temu byłam u dentysty. Po 2-3 dniach od wizyty, zauważyłam na boku języka podłużną białą zmiane, nie boli, nie piecze, jest wyczuwalnie twardsza i bardziej szorstka od reszty języka. Utrzymuje się trzeci dzień i nie znika choćby w najmniejszym stopniu. Co to może być?[img]https://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/609ee3df7ff05f02db3ec2cc7592f681.jpg[/img]
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: