Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Dzień dobry, Na tym portalu edycja jest trudna. Gdy wpisuje się jakiś temat lub wątek to łatwo go napisać. Natomiast podczas edytowania pojawiają się fragmenty kodu html. Sądzę, że to raczej problem tego portalu, że podczas edycji pojawiają się fragmenty kodu HTML i że dobrze by było to poprawić, by portal mógł sprawnie funkcjonować. Pozdrawiam, M.
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Czytam różne książki. Literaturę polską i światową, psychologiczną i nie tylko. Obecnie od jesieni czytam "W poszukiwaniu straconego czasu" i uważam, że jest to dobra książka ale domyślam się, że niektórych może trochę nużyć jej długość (7 tomów). Mi to nie przeszkadza, mocno się wciągnęłam w treść i ogólnie mi się podoba. Poza tym sięgam do różnych innych książek. Czasem, nawet latem, wracam do "Opowieści wigilijnej", bo bardzo lubię tę książkę.
55 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Hejka! Dziecko może sobie nawet bardzo dobrze radzić w szkole, może zdobyć nawet ścisłe, matematyczne studia. Co nie znaczy że będzie sobie radzić. Może sobie radzić, ale szczególna uwaga twoja, uwaga, szkoły, nauczycieli, skierowana w tej sytuacji musi być skierowana. Na to aby przed ukończeniem szkoły, a najlepiej przed 18-rokiem życia. Skierować na rente socjalną. Lub jakąkolwiek rentę. Pracować można zawsze. Ale bezpieczeństwo twojego dziecka, w postaci takiej renty. To dbanie o niego na przyszłość. Bo jak pójdzie coś zle po studiach, i zostanie bez prawa do świadczeń. To zginie !!!
3 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
U mnie cały czas rock na Spotify.
8 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Szukam, fajnego, w miarę moderowanego forum. Natomiast nie rozumię dlaczego wiele postów ludzi tutaj jest blokowana, czyli jest nie widzoczna . Mimo iż większość tych postów nie łamie absolutnie niczego, co było by złe. Można prosić o wyjaśnienie ? No chyba że sami piszący, chcą ich zablokowania... No ale jakieś słowa wyjaśnienia, działania forum. By sie przydały.
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
21 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Reklama:
Reklama: