Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

To nie jest pozioma kreska, to zalany test.
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Witam. Poleci ktoś dobrego lekarza z Poznania który robi wazektomię? Pozdrawiam
53 komentarz
ostatni 25 dni temu  
/ gość
Hej. Dziś miałam wykonywany zabieg LEPP. Chciałam się z wami podzielić moimi odczuciami. Szczerze mówiąc bardzo się denerwowałam. Zabieg odbył się w znieczuleniu miejscowym. Znieczulenie miejscowe to były dwa wkłucia, bolało jak znieczulenie miejscowe u dentysty. Natomiast jeśli chodzi o sam zabieg no to nie mogę powiedzieć że nic nie bolało bo bolało mnie ale nie był to ból nie do wytrzymania. Miałam uczucie pieczenia i dziwnego mocnego uciskania ciężko to opisać. Samo wycinanie było z takimi około trzema czterema przerwami. Dodatkowo miałam chłodzenie jakimiś wiatraczkiem. Czuć było troszkę pieczenie. Ogólnie zabieg trwał dosyć krótko bo wcześniej miałam wykonywaną kolposkopię i szczerze mówiąc trwała dłużej. Po zabiegu dr włożyła mi opatrunek który wyjęłam po dwóch godzinach. Później trochę mnie pobolewało był to taki dziwny ucisk w środku. Ogólnie jest to zabieg do wytrzymania na szczęście nie trwa długo to jest pocieszające. ( Myślę że jakieś parę minut).Teraz czekam dwa tygodnie na wynik . Za miesiąc mam mieć kontrolę.
4 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Taaa.. jasne.. facetowi opadnie w takiej sytuacji i wyjdzie bez problemu.
4 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
W poniedziałek mialam histeroskopię z wycięciem polipa. Dzisiaj nasilony ból podbrzusza i temperatura. Natychmiast wizyta u ginekologa. Badanie USG. Dostałam doksycyklinę doustnie. Czy któraś z Was miala podobne przejścia? Jak szybko zadziałała doksycyklina? Wzięłam pierwszą tabletkę, rżnący ból w dole brzucha się utrzymuje...
424 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
A wynik oglądałaś? Widziałaś, jakie są widełki i zakres rezultatu? Wynik powyżej 5 oznacza ciążę. Mało który test z moczu wykaże ciążę przy wyniki 10.
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Ja dopiero tydzień temu dostałam atyvie od lekarki po odstawieniu zastrzyków "depo-provera" które całkowice zatrzymują miesiączkę i na tym mi najbardziej zależało. W moim przypadku gin. Zaleciła zamiast rezygnowania całkiem z miesiączki ograniczenie jej, właśnie tymi tabletkami. Ja mam brać 3blistry bez przerw i dopiero po zakończeniu większego opakowania (3x21tab) tydzień przerwy, tym samym opozniam miesiączkę i zamiast raz na msc mam mieć raz na 2,5msc. Sugerując się zaleceniami dla mnie przesunięcie o którym wspominasz nie powinno przynieść efektów ubocznych [CYTAT] gość 22-07-2018, 16:45:44 Witam! Chcę przesunąć sobie okres tabletkami Atywia. Zaczęłam brać nowy blister bez robienia przerwy z odstawienia, i myslalam wybrać z niego 10 tabletek (przeliczony optymalny czas na teoretyczne pojawienie się tych dni), po 10 tabletkach zribić 7-dniowa przerwę, i rozpocząć już kolejne opakowanie 21 dni. I tu pytanie: czy można w ogóle przesuwać okres o 10 dni? Czy nie rozwali mi to cyklu płomieniami przy kolejnym blistrze? Boje się jak nie wiem.[/CYTAT]
414 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Hej, 1. Nie 2. Można pić, jeść kilka godzin przed lepiej nie 3. Nie ma to sensu 3. Nie boli Jeżeli jesteś jeszcze przed zabiegiem i chcesz porozmawiać to śmiało, miałam zabieg kilka dni temu, chętnie opowiem :)
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: