Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Mam podobnie. Czy coś u Ciebie się wyjaśniło?
7 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
W moim przypadku laryngolog powiedział że to cysta
24 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Od ponad tygodnia mam takie krosty na języku. Po drugiej stronie też są krosty czerwone i biały nalot. Lekarz stwierdził grzybicę. Biorę nystatyne od ponad tygodnia, ale nie widać poprawy. Czy to grzybica czy coś innego?
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 14-07-2019, 20:22:47 Witam, zastanawia mnie jedna rzecz byłam jakiś miesiąc temu u Laryngologa który wykrył gronkowca i paciorkowca ale widzę że mam też żółte podniebienie nie wiem czy to normalne i nie wiem od kiedy już to mam bo jeśli wtedy miałam to może powinien na to zwrócić uwagę . Wie tu ktoś co to może być?[img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/268626c0c5a9346b66cdd129244fc01a.jpg[/img] Ps:dostałam tabletki i Laryngolog mówiła że jak przejdzie to nie będe musiała już się umawiać ale po czym będe wiedzieć że tych bakterii już nie ma? migdały powinny nie być już czerwone wtedy?[/CYTAT]
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Witam, Mam bardzo podobna sytuacje. (Jak na zdjęciu) Co powiedział lekarz? Dziękuję za odpowiedź
5 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Ponawiam pytanie
3 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
3 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
a taki język? laryngolog powiedzial ze on nie widzi nic niepokojącego
6 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: