Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam. Czym może być spowodowane stwardnienie brzucha miesiąc po cesarskim cięciu, kilka centymetrów pod pępkiem? Brzuch w tym miejscu jest jakby mniej wrażliwy, a jednak przy dotyku i nie tylko czuć jakby pieczenie. Ból nasila się podczas aktywności fizycznej, nawet niewielkiej. Typu wstawanie z łóżka, chodzenie. Czy to normalne czy istnieją powodu do niepokoju? Dodam, że mam wrażenie, jakby to stwardnienie występowało nie tylko na linii prosto od pępka, ale również lekko na boki. Czuję to zgrubienie również podczas zginania ciała. Jest to typowo w 'fałdce', nie widać wystających guzów itp. Znajduje się to pod skórą i jest wyraźnie twarde. Dodam, że odchody połogowe w minimalnej ilości trwają nadal, bez wyraźnego odczucia skurczów macicy itp. Wrażenie stwardnienia brzucha odczuwałam również lekko wcześniej, w większym obrębie podbrzusza. Gdy dziecko kopnęło nóżką, bądź gdy otarłam się brzuchem o coś przy przechodzeniu, sprawiało mi to dyskomfort. Teraz z głównych objawów zostaje głównie ból pod pępkiem
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Nie napisałaś ile czasu minęło od ostatniej miesiączki to można by było ocenić który to etap ciąży, chodź możesz iść na bete z krwi.
5 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Skoro zauważyłaś tamtego dnia dużo śluzu to owulacja się przesunęła, a jest to możliwe. Najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki zrób test ciążowy lub udaj się na badanie z krwi. Ewentualnie za 7 dni kup w Rossmanie Pink Test "Super Czuły".
14 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 15-08-2023, 19:47:32 Nie będziesz w ciąży[/CYTAT] Ile masz lat?
49 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Znaczna część plemników ulega połknięciu, a pozostałość zostaje poddana działaniu śliny, która uszkadza je i stają się słabsze lub martwe.
14 komentarz
ostatni 7 dni temu  
/ gość
Dziewczyny czy jest jest chociaż cień szansy Zrobiłam dzisiaj betę 0,409 co prawda do @ jeszcze 6 dni ale już po prostu brak mi sił 😞
6 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Jeśli wytrysk był poza pochwa to jest prawie zerowe prawdopodobieństwo, że zajdziesz w ciążę.
5 komentarz
ostatni 16 dni temu  
/ gość
Ma. Jestem namacalnym przykładem. Trzy lata temu brałam żelazo z kwasem foliowym i miesiączka opóźniona o ponad 10 dni. Samo żelazo nie miało wpływu. Od trzech tygodni znowu zaczęłam przyjmować żelazo z kwasem foliowym i to samo,okres się spóźnia. Dodatkowo u mnie kwas foliowy powoduje przybieranie na wadze.
6 komentarz
ostatni 12 dni temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: