Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

5 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Test ciążowy robi się od dnia spodziewanej miesiączki z pierwszego porannego moczu i na wynik testu czeka się 5 minut, gdż po tym czasie mogą zachodzić inne reakcje chemiczne fałszujacwace wynik testu. Może być tak, że pod światłem widzisz delikatną kreskę fabryczną lub faktycznie wczesna ciążę, ale tak jak pisze zrób ponownie test dzień po spodziewanej miesiączce (najlepiej).
3 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Wszystko zależy czy zrobiłaś test ciążowy z pierwszego porannego moczu po terminie miesiączki. Na wynik należało poczekać 5 minut, gdż po tym czasie mogą zachodzić inne reakcje chemiczne fałszujacwace wynik testu. Jeśli wszystko zrobiłaś poprawnie to może to być wczesna ciąża.
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Jeśli używałaś maszynki to mogłaś się podrażnić, ale tez w okolicach warg byś miała pewnie ślady wiec dziwne
11 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
To jest początek ciąży więc może i tak musi być , mam stwierdzony zespół jelita drażliwego i podobne dolegliwości pojawiały się przed ciążą jednak w mniejszym natężeniu.
3 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Pozytywny test owulacyjny po owulacji nie musi oznaczać ciąży. Dlatego też warto sprawdzać nie tylko owulację, ale i ciążę za pomocą odpowiednich testów, aby mieć pewność co do ich wyników. Możesz iść na badanie w terminie miesiączki.
9 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 15-02-2024, 10:00:46 [CYTAT] gość 14-02-2024, 23:14:29 W jakiej pozycji? Jeśli od tyłu i trochę po ciekło to mogła się dostać. Długo to trwało?[/CYTAT]. W odbycie nie ma otworu do zapłodnienia Prejakulat jest za słaby by zapłodnić.[/CYTAT] Przecież jest napisane że z dupy mogło wyciec i polecieć do pochwy
6 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Nie wyjasnione krwiawienia zawzze powinny zostac skonsultowane z lekarzem, na twoim miejscu poprosilabym o przyspieszenie wizyty z powodu niepokojacych objawow
2 komentarz
ostatni 22 dni temu  
Reklama: