Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

[CYTAT] Malina704 25-08-2022, 20:01:40 Witam proszę o pomoc ,bo bardzo się martwię co to może być wczoraj wyskoczyła mi taka ciemna plama na nadgarstku . Czy ktoś spotkał się z takim czymś..? Proszę o opinie czy jest się czym martwić?[img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/e7a7555fac47703513c749b404fbb353.jpg[/img][img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/b99c98734945750080947b141b164720.jpg[/img][/CYTAT]
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Witam. Dziś podczas rutynowej kąpieli zauważyłem dziwne plamki na mosznie. Nie było tego jeszcze kilka dni temu ale teraz schyliłem się by się ogolić i niestety zauważyłem coś takiego. Proszę o pomoc co mogłoby to być. Nie współżyje z nikim innym prócz żony uprzedzając pytania. Dodam że podoba sytuacja zrobiła się na głowie między włosami.
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Solphadermol 5% bez recepty, przerabiam wlasnie temat, po tygodniu zapychają, te większe jeszcze mi nie zeszłym.
6 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Cześć. Dwa lata temu pojawiły się na moich rękach zmiany jak na zdjęciu. Teraz mam je pojedyncze, ale zdjęcie przedstawia początkowy stan. Trochę przekłamuje kolor, bo wyglądają na czerwone, ale tak naprawdę jest to kolor skóry, tylko przez to, że pokryte są jakby łuską, która jest błyszcząca, to w świetle wydają się ciemniejsze. Najpierw pojawiły się na jednym przedramieniu, po jakimś czasie na drugim. Nie bolały, nie swędziały, po prostu dłuższy czas po prostu były, a potem zaczęły się łuszczyć - tą świecącą skóra odchodziła i wtedy stawały się czerwone i swędzące. Po kilku dniach wydawało sie, że zniknęły i nie ma po nich śladu, ale zaraz znowu pojawiały się te świecące plamy i tak w koło od dwóch lat, tyle że jest ich zdecydowanie mniej. Byłam u kilku dermatologów, wypróbowałam maści przeciwgrzybiczne i sterydy, maści nawilżające, mocznik, itd. Nic nie pomaga. Lekarze nie wiedzą co to jest mimo dermatoskopii. Może AZS, może liszaj, może od słońca. Nie wygląda im to na nic groźnego, więc tak leczą objawowo, ale nic nie pomaga. Zostaje mi biopsja skóry, ale w tym miejscu trudno będzie bez blizny, bo mam cienką skórę i skłonność do bliznowacenia. Póki co odwlekam więc tą decyzję, ale chyba mnie to nie ominie w najbliższym czasie, o ile ktoś tutaj nie miał takiego problemu i czegoś nie doradzić. Pozdrawiam
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Nie swedzi nie boli nie krwawi. Wyskoczylo mi to jakies 2 tygodnie temu. I nie wiem czy to przez buty czy faktycznie cos jest nie tak… (Jest plaskie nie wypukle)
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Czy wiadomo w końcu co to jest?
4 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 29-04-2023, 18:11:27 Witam, czy wiadomo co to było, od kilku tygodni ma również identyczną wysypkę z jednej strony nosa moj syn tylko jest trochę mniejsza. U córki widać jeszcze coś podobnego pod okiem. Ja myślałam ,że może to od okularów ponieważ jemu spadają i właśnie opadają w to miejsce gdzie wysypka. Po wolnym wybiorę się do dermatologa .Coś wyszło u was ?[/CYTAT] Witam, czy sprawdzała Pani co to? w sensie czy zastosowała się Pani do odstawienia mleka i kakao czy w inny sposób? Mi podpowiadają, że jest to "okołoustne zapalenie skóry" i stosować specjalistyczne maści bez sterydów.
5 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
12 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: