Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Skoro jesteś z Wrocławia to polecam niedaleko klinikę w Jaworze, litynscy.pl. Każdy, kto szuka kompetentnych specjalistów i przyjaznej atmosfery, powinien ich odwiedzić.
11 komentarz
ostatni 23 dni temu  
/ gość
Witam, poszukuje gabinetu stomatologicznego, który posiada szeroki wybór aparatów. Nie jestem przekonany co do metalowych aparatów. Bardzo bym chciał, z uwagi na bezpośredni kontakt z klientem w pracy, aby był on niewidoczny i estetyczny. Z polecenia poznałem Centrum Medycznego Corten Medic. Mój znajomy bardzo sobie chwalił ich szeroki wybór aparatów. Chciałbym poznać jakieś opinie. Znacie?
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Niedługo będę ściągać aparat ortodontyczny. Problem polega na tym, że zaraz po zdjęciu muszę zrobić na mojej ciemnej od leczenia kanałowego jedynce koronę ceramiczną ( to górna jedynka) . Dentysta powiedział mi, że będę musiała zrobić nową nakładkę na górę, bo przednia nie będzie pasowała po wstawieniu korony. Nie chcę płacić za nową nakładkę w przeciągu 2 tygodni. Da się jakoś wstawić koronę tak żeby pasowała do poprzedniej nakładki?
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Witam, zgłosiłam się do stomatologa z problemem ruszającej prawej dwójki, chirurg zlecił RTG i zdiagnozował ww problem. Lekarz prowadzący do którego się udałam, wykonał kolejne, tym razem punktowe RTG - no nie chce być inaczej, aktualnie nie ma już czego ratować, ale do brzegu. Mam uszkodzoną mechanicznie lewą jednykę - w późniejszym czasie, również leczoną. Wykonane zostało RTG 8 lat temu, wszystko wyglądało dobrze, lewa dwója też wyglądała w porządku- oczywiście polegam na opinii lekarza. Moje pytanie bo, stomatolog prowadzący mi tego nie powie czy jest jakakolwiek szansa, ze w trakcie przeprowadzanych przeglądów średnio co rok, lekarz mógł nie rozpoznać problemu? Zgłaszałam nadwrażliwość siekacza i okolicy, nie zlecono mi kolejnego RTG. Z zewnątrz dójka nie siniała, nie było objawów do wskazania RTG, tak powiedział stomatolog, ale czy jest to obiektywna opinia? Nie było też objawów bólowych. Nie jestem Stomatologiem, ale czy to aby na pewno moja krucha natura zębowa, czy jednak mogę zrzucić na uraz jedynki?:-) Pozdrawiam
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Gabinet Stomatologiczny Lityńscy w Jaworze http://www.litynscy.pl/ oferuje szeroki zakres usług, w tym również rozwiązania estetyczne jak licówki. Mój mąż wykonywał ten zabieg i nigdy nie spotkał się z tak profesjonalną i precyzyjną obsługą. Polecam.
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Dzień dobry, jestem w trakcie leczenia ortodontycznego. Miałam ekstrakcje górnej czwórki i teraz trójka jest cofana w jej miejsce (aby wyrównać linię pośrodkową, drugiego kła do góry nie mam za dziecka została usunięty z podniebienia). Ta 3 już się cofnęła sporo ale zauważyłam ze zmieniła kolor byłam z tym u stomatologa. Ubytków, próchnicy nie ma. Miałam robiony tomograf też nic nie wykazał. Kazali obserwować i na razie bez leczenia kanałowego. Czy jeden ząb może sam zmienić barwę, czy to oznacza że on umiera.? Czy byłoby to widoczne na tomografie?
3 komentarz
ostatni 23 dni temu  
/ gość
Witam. Mam uczulenie na nikiel , ortodonta zaproponował mi zalozenie apratu estetycznego . Po zalozeniu aparatu okazało się że łuk apratu jest z 24 k złota (wcześniej nie było o nim mowy , oczywiście sporo kosztuje) proszę o informację czy istnieje możliwość założenia łuku z innego tworzywa żeby ograniczyć ogromne koszta wizyt u ortodonty. Planowane wizyty były około 300 zł, a szukuje się 800..proszę o pomoc.
2 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Witam, proszę o informację czy zabieg Icon może spowodować że białe plamki staną się bardziej widoczne? czy jeśli cos takiego się stało to zostało coś źle wykonane?
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: