Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam, zgłosiłam się do stomatologa z problemem ruszającej prawej dwójki, chirurg zlecił RTG i zdiagnozował ww problem. Lekarz prowadzący do którego się udałam, wykonał kolejne, tym razem punktowe RTG - no nie chce być inaczej, aktualnie nie ma już czego ratować, ale do brzegu. Mam uszkodzoną mechanicznie lewą jednykę - w późniejszym czasie, również leczoną. Wykonane zostało RTG 8 lat temu, wszystko wyglądało dobrze, lewa dwója też wyglądała w porządku- oczywiście polegam na opinii lekarza. Moje pytanie bo, stomatolog prowadzący mi tego nie powie czy jest jakakolwiek szansa, ze w trakcie przeprowadzanych przeglądów średnio co rok, lekarz mógł nie rozpoznać problemu? Zgłaszałam nadwrażliwość siekacza i okolicy, nie zlecono mi kolejnego RTG. Z zewnątrz dójka nie siniała, nie było objawów do wskazania RTG, tak powiedział stomatolog, ale czy jest to obiektywna opinia? Nie było też objawów bólowych. Nie jestem Stomatologiem, ale czy to aby na pewno moja krucha natura zębowa, czy jednak mogę zrzucić na uraz jedynki?:-) Pozdrawiam
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Miałam robioną nadbudowę zdrowego zęba kła z góry. Dzisiaj zauważyłam że wypełnienie ma pełno czarnych kropek z tyłu. Czy to może być próchnica? Do dentysty już jestem umówiona.
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Niedługo będę ściągać aparat ortodontyczny. Problem polega na tym, że zaraz po zdjęciu muszę zrobić na mojej ciemnej od leczenia kanałowego jedynce koronę ceramiczną ( to górna jedynka) . Dentysta powiedział mi, że będę musiała zrobić nową nakładkę na górę, bo przednia nie będzie pasowała po wstawieniu korony. Nie chcę płacić za nową nakładkę w przeciągu 2 tygodni. Da się jakoś wstawić koronę tak żeby pasowała do poprzedniej nakładki?
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Jeśli myślicie o implantach to z czystym sumieniem polecam dr Balczyńskiego - robiłem u niego implanty i bez wahania polecam kazdemu. Najlpeszy implantolog!
15 komentarz
ostatni 23 dni temu  
/ gość
Gabinet Stomatologiczny Lityńscy w Jaworze http://www.litynscy.pl/ oferuje szeroki zakres usług, w tym również rozwiązania estetyczne jak licówki. Mój mąż wykonywał ten zabieg i nigdy nie spotkał się z tak profesjonalną i precyzyjną obsługą. Polecam.
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Dzień dobry, jestem w trakcie leczenia ortodontycznego. Miałam ekstrakcje górnej czwórki i teraz trójka jest cofana w jej miejsce (aby wyrównać linię pośrodkową, drugiego kła do góry nie mam za dziecka została usunięty z podniebienia). Ta 3 już się cofnęła sporo ale zauważyłam ze zmieniła kolor byłam z tym u stomatologa. Ubytków, próchnicy nie ma. Miałam robiony tomograf też nic nie wykazał. Kazali obserwować i na razie bez leczenia kanałowego. Czy jeden ząb może sam zmienić barwę, czy to oznacza że on umiera.? Czy byłoby to widoczne na tomografie?
3 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Warto poradzić się w gabinecie Lityńscy. Myślę, że to najlepszy wybór. Profesjonalny zespół, nowoczesne metody leczenia i przyjazna atmosfera sprawiają, że wizyta zawsze skończy się dobrym skutkiem.
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Witam, poszukuje gabinetu stomatologicznego, który posiada szeroki wybór aparatów. Nie jestem przekonany co do metalowych aparatów. Bardzo bym chciał, z uwagi na bezpośredni kontakt z klientem w pracy, aby był on niewidoczny i estetyczny. Z polecenia poznałem Centrum Medycznego Corten Medic. Mój znajomy bardzo sobie chwalił ich szeroki wybór aparatów. Chciałbym poznać jakieś opinie. Znacie?
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: