Na początku miesiąca miałam usuwane dwa polipy trzonu macicy za pomocą histeroskopii. Po 4 dniach pojawił się stan podgorączkowy i ból w podbrzuszu. Dostałam Cipronex 500 oraz metronidazol na 10 dni. Pod koniec terapii pojawiła się infekcja grzybicza. Dostałam Flukofast a na 5 dni oraz Gynalgin. Całą terapia trwała 3 tygodnie. Objawy w postaci upławów oraz bólu ustąpiły, niestety nadal codziennie mam stan podgorączkowy (37.2-37.5C) oraz leukocytozę. CRP w normie. Czy to normalne?
Nie wiem o czym dokładnie piszesz, bo to co napisałaś, jest dość ogólnie ujęte. Owszem zgadza się, ze pewne rzeczy, które nie wydawały się normalne, dzisiaj mają zupełnie inne znaczenie. Co do plastyki pochwy, to na prawdę czytałam gdzieś na grupie, że faktycznie są dziewczyny, które mają tam jakieś wady i po prostu mają zabieg. Są tez kobiety, które np. są po poordach i no fizoterapia uroginekologiczna im zwyczajnie nie pomaga, a jak posikiwały przy kichnięciu to tak posikują dalej. + do tego problemy trochę przy wspolzyciu. A co do lekarza to tak. Warto szukać i znaleźć odpowiedniego, bo o to też ciężko.
[CYTAT] gość 11-02-2026, 11:15:04
[CYTAT] gość 11-02-2026, 08:08:27
Stosowałaś jakieś leki?[/CYTAT]
Czy ta wydzielina ma zapach? Mogłabyś pokazać.
Hascovir na opryszczkę na ustach, skończyłam brać go 1,5 tygodnia temu. Dzis już w zasadzie te czerwone kropki zniknęły, świąd pozostał i pojawiła się biała wydzielina, sama już nie wiem co myśleć, może to zwykła infekcja[/CYTAT]
Co do kolegów piszących o nawrotkach plamek chrostek i zaczerwienienień. Aby zapobiec temu przede wszystkim polecam zamienić papier toaletowy na mokre chusteczki dla dzieci do wycierania interesu lub mokry papier toaletowy. Od 4 lat używam i brak jakichkolwiek infekcji ale dla higieny zastanawiam się nad obrzezaniem gdyż jestem dość sporych rozmiarów z wagi i wzrostu wychodzi otyłość ale z budowy tylko nadwaga. Mam 180 cm wzrostu 135 kilo wagi ale według wszystkich wyglądam na 100 maks 110 kilo przez spory "rodzinny" brzuszek. Teraz pytanie co do obrzezania czy odkryty żołądź nie będzie bardziej narażony na infekcję? Rozumiem że się utwardza ale jednak będzie odsłonięty cały czas i ocierał się o bieliznę itp.