Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
I co wyjaśniło się coś???
12 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Wygląda na jakieś uczulenie. Pokaż to lekarzowi.
2 komentarz
ostatni 5 dni temu  
/ gość
Dzień dobry, Od paru dni zazwyczaj po przebudzeniu na dłoniach i rękach do łokcia mam takie krostki które swędzą. Świąd ustępuje po krótkim czasie a krostki po około godzinie robią się mniejsze ale jednak nadal są widoczne. Przebywam obecnie za granicą i nie mam możliwości na chwilę obecną udać się do lekarza. Czy wie ktoś co to może być?
1 komentarz
ostatni 16 dni temu  
Mam od jakiegoś czasu taką plamkę na ramieniu czasami ona swędzi i nie wiem od czego to jest
2 komentarz
ostatni 20 dni temu  
/ gość
dzień dobry, takie coś na ręce kilka dni temu wyskoczyło. mam manie na punkcie drapania takich rzeczy, więc jeszcze zanim zobaczyłam jak wygląda to coś, to zdążyłam to podrapać, więc nie mam pojęcia jak to wyglądało na samym początku ale wygląda teraz tak. czasami zaswedzi, ale nie boli. co to?
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Czy coś wiadomo, co to jest?
4 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Dzień dobry od jakiś 2 tygodni mam problem z wysypką na moim ciele. Pierwsze objawy jakie zaobserwowałem to swędzenie a 3 dni później wyszła już widoczna wysypka w różnych częściach ciała.Zgłosiłem się do mojej lekarki rodzinnej i dostałem na receptę tabletki Evastix + dodatkowo wapno na alergię. Przez dwa dni miałem spokój bo praktycznie problem został wyeliminowany a potem znów pojawił się wysyp głównie na nogach i łokciach lecz tym razem to już nie typowa pokrzywka ale głównie czerwone plamki. Czy to jest jakieś uczulenie "alergia" czy też coś innego może to być ? Nigdy czegoś takiego nie miałem w tak dużym stopniu jak teraz.... Jestem alergikiem ale problemy zawsze występowały w okresie pylenia gdzie objawy jakie miałem to katar i swędzące oczy.
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Reklama: