Reklama:

Chirurgiczne leczenie padaczki: na czym polega i kiedy się je stosuje?

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

Chirurgiczne leczenie padaczki: na czym polega i kiedy się je stosuje?

panthermedia

Lekarka w maseczce

Padaczkę typowo leczy się farmakologicznie, w pewnych jednak sytuacjach samo tylko przyjmowanie leków staje się niewystarczające i konieczne może być zastosowanie bardziej inwazyjnego leczenia. Różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne bywają wykorzystywane w leczeniu tej choroby – na czym polegają te operacje, jaka jest ich skuteczność i związane z ich przebyciem zagrożenia?

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Padaczka

gość
Forum: Padaczka
Padaczka
Witam szukam epileptologa w Łodzi Choruję na padaczkę 40 lat i nie mogę sobie poradzić
gość
Forum: Padaczka
Depakine cheono
depakine chrono po jakim czasie działa? Po jakim czasie zaczoł u was działać?
gość
Forum: Padaczka
Leki psychotropowe wyładowania depakina
Mam po niektórych tabletkach psychotropowych napady padaczkowe skojarzone czy po drpakine chrono będę mógł nadal brać tabletki psychotropowe czyli razem drpakine i psychotropy czy dzięki drpakine nap...
Uderzenie w głowę,ucisk
Witam w piątek(4dni temu) byłam pod dużym wpływem alkoholu i nic prawie noe Pamietam,koleżanka odprowadzała mnie do domu gdzie podobno przewróciłam się na trawę. A wcześniej w domu uderzyłam głową o ...
gość
Forum: Padaczka
cenobamt
cześć wszystkim biorę cenobamt ponieważ po topamaksie dostałam jaskry ale ontozry powoduje straszne tycie.nie ma tego nigdzie napisanego w ostrzeżeniach,śpionczkę i zawroty głowy pamietajcie!!!!!
gość
Forum: Padaczka
Zmiany zachowania
Hej czy wasze dzieci mają zaburzeniami zachowania np. agresja , problemy z ubiorem , zmienny nastrój.Dziewczynka przyjmuje vetire .
Reklama:
Reklama: