Reklama:

Egzoszkielet - technologia przyszłości pozwalająca się poruszać osobom sparaliżowanym w fazie testów

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

Egzoszkielet - technologia przyszłości pozwalająca się poruszać osobom sparaliżowanym w fazie testów

panthermedia

Rehabilitacja dziecka

Francuscy naukowcy opracowali egzoszkielet, który pozwala kontrolować wszystkie cztery kończyny wyłącznie przy użyciu fal mózgowych. Zastosowanie kliniczne urządzenia nie jest jeszcze możliwe. Technologia musi jeszcze zostać ulepszona do pracy poza laboratorium, ale naukowcy uważają, że wybrali właściwą ścieżkę, aby sparaliżowane osoby mogły znowu samodzielnie chodzić. 

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Rehabilitacja

Gdzie kwalifikacja i operacja endoskopowa przepukliny C?
Witam, Gdzie w wielkopolsce można się kwalifikować na operację endoskopową przepukliny kręgosłupa szyjnego? Koniecznie NFZ. Sam nie mogę nic znaleźć.
Operacja szyjnego a pieczenie stop
Czy was też piekły stopy I parzyły nawet palce czy lydki od szyjnego . Rece nic .
Operacja szyjnego
Ktoś miał zabieg w Konstancinie ,i jakie efekty ?
Przed operacja
Witam Jestem przed operacją bardzo się boję . Czy też tak mieliście, że dolegliwości prawie minęły przed operacja Mam mieć wstawione 2 impla ty c5-6 i c6-7 . B.
Przepuklina L5/S1 - operacja czy rehabilitacja
Cześć, szukam osób, które zmagały się z dyskopatią ledźwiową jak obecnie ja. Może ktoś miał podobne objawy do moich i coś podpowie :/ W skrócie: pierwsze bóle i drętwienie nogi zaczęło się ok maja 20...
Zmiana w okolicy kregoslupa ls
Witam, borykam sie z bolem kregoslupa ls. Jestem po rezonansie. Ciekawi mnie zaznaczona za zdjęciu zmiana. Mozna prosic o informacje czy to cos istotnego? Dołączam opis: Spłycenie lordozy lędźw...
Reklama:
Reklama: