Reklama:

Nowe rozwiązania systemowe i kliniczne korzystne dla pacjentów z niewydolnością serca

09-05-2023,
Salus Public Relations

Ten tekst przeczytasz w 7 min.

Nowe rozwiązania systemowe i kliniczne korzystne dla pacjentów z niewydolnością serca

mz.gov.pl

Ministerstwo Zdrowia

Decyzje Ministerstwa Zdrowia w zakresie zwiększenia dostępności innowacyjnych terapii w niewydolności serca i przewlekłej chorobie nerek, powiększenie palety narzędzi diagnostycznych w ramach podstawowej opieki zdrowotnej o oznaczenie peptydów natriuretycznych i echokardiografię a także wdrażane pilotażowe programy koordynowanej opieki kardiologicznej oraz Krajowa Sieć Kardiologiczna realnie poprawiają sytuację pacjentów z niewydolnością serca w Polsce ocenia prof. Małgorzata Lelonek, kierownik Zakładu Kardiologii Nieinwazyjnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, przewodnicząca Asocjacji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Niewydolność serca

TK serca
Cześć, co oznacza skrót "Mass(g/m2)" w TK serca? Mam ten parametr poniżej normy i nie wiem co to jest. Dr. Google nie pomaga. Z góry dziękuję za pomoc.
gość
Lisinopril i daneb
Leczę się na nadciśnienie. Mieszkam w UK. Mądry lekarz w UK dał mi lisinopril 10mg no i po nim zero poprawy to lekarz zmienił na 20mg i dalej nic plus wysoki puls. Powiedział mi że puls nie jest ważn...
Reklama:
Reklama: