Myślę,ze niejedna osoba ma ten problem. Niekoniecznie chcę się truć sildenafilem ( raz próbowałem i niestety nie polecam z racji tego, że efekty niepożadane jednak są).
Reklamuje się wiele srodków n...
cześć,
Zauważyłam, że każda mania jest u mnie kontynuacją myślową poprzedniej manii i coraz więcej „odkrywam”. Potrafię już panować nad manią nie robić głupot, nie wydawać pieniędzy na głupoty i u...
Witam. Na chad leczę się 2 lata, wcześniej leczono mnie na depresję. Miałam z pół roku remisję, ale chcąc schudnąć (przytyłam na lekach 20 kg) odstawiłam na początku września leki. Bardzo szybko pocz...