Reklama:

Dlaczego warto ograniczyć spożycie mięsa? – część 2.

Zofia Matuszczyk

Ten tekst przeczytasz w 4 min.

Dlaczego warto ograniczyć spożycie mięsa? – część 2.

panthermedia

Filety z kurczaka

Żyjąc w dobie „mody na dietę roślinną” i skrajnie różnych opinii na temat wegetarianizmu i weganizmu, możemy się czuć zdezorientowani. Czy taka dieta jest faktycznie zdrowa i korzystna, czy wręcz przeciwnie? W tym artykule postanowię rozwiać wątpliwości i zgłębić temat  „diety w”.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

KONKURS! Jesienna chandra: jak sobie z nią radzić? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków! 🍁🎉
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, ...
Chcemy poznać Twoją opinię!
Cześć! 🌟 Chcielibyśmy jako Redakcja Serwisu poznać Twoją opinię na temat tworzonych przez nas treści: newsów, porad i artykułów pochodzących spod pióra lekarzy, a także copywriterów medycznych. ...
Biegacze i biegaczki
Czy są na tym forum jakieś biegaczki i biegacze?
Bol pleców
Hej, mam bardzo silne bóle pleców od siedzenia, możecie mi podpowiedzieć jakie ćwiczenia powinnam wykonywać na wzmocnienie dolnego odcinka kręgosłupa?
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
Reklama:
Reklama: