Reklama:

Korzyści płynące z lenistwa

mgr Awa Fijołek

Ten tekst przeczytasz w 6 min.

Korzyści płynące z lenistwa

medforum

Odpoczywający mężczyzna

Tak zwane „lenistwo” ma raczej pejoratywny wydźwięk. Często kojarzyć się może z miałkością, bylejakością, zaniedbaniem, brakiem kompetencji, pasożytnictwem… Zasadniczo odbierane jest jako cecha negatywna, choć bez wątpienia chwile bezczynności zdarzają się każdemu, przynajmniej zdecydowanej większości z nas. Ale czy rzeczywiście należy potępiać każdy pojedynczy akt odpuszczenia sobie codziennych obowiązków? Oczywiście nie chodzi o to, aby spędzić całe życie siedząc na kanapie, ale… przerwa czy zwolnienie codziennego tempa może przynieść bardzo pozytywne efekty. 

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

KONKURS! Jesienna chandra: jak sobie z nią radzić? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków! 🍁🎉
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, ...
Chcemy poznać Twoją opinię!
Cześć! 🌟 Chcielibyśmy jako Redakcja Serwisu poznać Twoją opinię na temat tworzonych przez nas treści: newsów, porad i artykułów pochodzących spod pióra lekarzy, a także copywriterów medycznych. ...
Biegacze i biegaczki
Czy są na tym forum jakieś biegaczki i biegacze?
gość
sklep z dowozem do domu w Krakowie
Macie jakiś sprawdzony sklep z żywnością z dowozem do domu w Krakowie?
Bol pleców
Hej, mam bardzo silne bóle pleców od siedzenia, możecie mi podpowiedzieć jakie ćwiczenia powinnam wykonywać na wzmocnienie dolnego odcinka kręgosłupa?
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
Reklama:
Reklama: