Reklama:

Typy zachowań i jak sobie z nimi radzić cz. 1

Ten tekst przeczytasz w 4 min.

Typy zachowań i jak sobie z nimi radzić cz. 1

Pantherstock

Schizofrenia

Zachowanie jest skomplikowanym procesem psychologicznym, które stanowi wypadkową wielu cech. Uczymy się określonego zachowania już od najmłodszych lat i wiele czynników w toku naszego życia na wpływ na to jak reagujemy i jak się zachowujemy. Istnieją różne typy zachowań, które cechują się określonymi schematami działania. Każdy z ich ma wiele cech zarówno pozytywnych, jak i negatywnych, a interakcje z nimi opierają się na różnych czynnikach.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

KONKURS! Jesienna chandra: jak sobie z nią radzić? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków! 🍁🎉
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, ...
Chcemy poznać Twoją opinię!
Cześć! 🌟 Chcielibyśmy jako Redakcja Serwisu poznać Twoją opinię na temat tworzonych przez nas treści: newsów, porad i artykułów pochodzących spod pióra lekarzy, a także copywriterów medycznych. ...
Biegacze i biegaczki
Czy są na tym forum jakieś biegaczki i biegacze?
Bol pleców
Hej, mam bardzo silne bóle pleców od siedzenia, możecie mi podpowiedzieć jakie ćwiczenia powinnam wykonywać na wzmocnienie dolnego odcinka kręgosłupa?
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
Reklama:
Reklama: