Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Należy pozostawić krążek przez okres 3 tygodni, regularnie kontrolując jego obecność. Pierścień wyciąga się dokładnie w ten sam dzień tygodnia i o tej samej godzinie, w której był założony. Musisz przejść cały cykl i dopiero przerwać.
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Dodatkowo wzięcie dwóch tabletek w ostatni dzień przed placebo raczej opóźni krwawienie bo przy placebo masz teraz trochę więcej hormonów niż normalnie.
3 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Nie wpłynie to na skuteczność antykoncepcji bo organim zacznie reagować od momentu miesiączki na tabletki a nie od dnia, który ty sobie wyliczyłaś. Dla oganizmu to będzie właściwy termin miesiączki.
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Biore tabletki antykoncepcyjne Atywia daily, jest to moje 5 opakowanie i w środku blistra dostałam okres, który trwa już 9 dni, pierwsze dni były bardzo bolesne. Okres nie jest obfity i brak w nim skrzepów. Jest to moja pierwsza antykoncepcja i nie wiem czy powinno tak być ;( Jestem umówiona do ginekologa na 06.07, prosze o radę co robić, bo już nie wytrzymuje nerwowo, boje się ze to może być coś poważnego.
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] NatkaNatka 01-02-2018, 09:03:46 [CYTAT]Ania123454321 2017-01-20 05:47:07 Czy mogę uznać za wiarygodny test zrobiony 11 dni po stosunku? Na ulotce niby pisze że od 6 i tak, wiem że 6 dni od zagniezdzeniu zarodka.Znajony pracujący w szpitalu stwierdził że dzisiejsze testy są bardzo czułe i że mogę go wykonać 11 dnia po wszystkim.Test wyszedł negatywny, na szczęście. Nie jestem gotowa na dziecko... [/CYTAT] Najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki lub dzień po.[/CYTAT] Pink test jest wiarygodny jeśli go zrobisz z 1porannego moczu. Inne testy są wiarygodne w dniu spodziewanej miesiączki. W sumie implantacja zarodka wystepyje 6-12 dni po stosunku to masz wiarygodny test, bo 1 dzień wcześniej to słaba kreska.
18 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Jesli zaczelas stosowac w tym miesiącu, to na spokojnie. Organizm do 3 miesiecy nawet moze sie przyzwyczajac do tabletek i plamienia w poczatkowym stadium stosowania są calkowicie naturalne :)
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Dzień dobry.Chciala bym się poradzić-RazJeszcze 🥺. Stres mnie dosłownie zżera. Ostatnia miesiączka 17.09. cykle 25/26 dni .Współżycie, jedne jedyne bez zabezpieczenia 3.10. Miesiączka powinna być 12.10 +- 2 dni , nie ma do tej pory .Badanie beta Hcg z krwi 18.10 wynik 0,020mlu/ml potem 20.10.wynik 0,130 mlu/ml i 25.10. wynik 0,150mlu/ml . Testy płytkowe z moczu porannego ujemne . Dziś 26.10 byłam u ginekologa , zrobił USG i powiedział.... że nie jest pewny czy to nie ciąża a może okres się zbliża.Wypisał Luteinę 2x1 tabl i kontrolę raz jeszcze bHcg za tydzień.Jesli okresu nie będzie ponowna wizyta . Zgłupiałam...podobno bhcg z krwi jest nieomylna .Ze stresu mam większość ciażowych objawów. Proszę , macie doświadczenie z tego co czytam .Dziekuję.
6 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Słaba kreska to wczesna ciąża, ale nie koniecznie. Wykonaj test z pierwszego porannego moczu jeszcze raz.
155 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Reklama: