Reklama:

Popularne na forum

Dzień dobry/dobry wieczór. 25 marca około 9:30 miałam wyrywaną dolną szóstkę z lewej strony. Martwię się, czy dobrze się goi, czy wszystko jest w porządku. To miejsce boli mnie w dzień tak sobie, jest to męczące, ale chyba to normalne, że taka rana może boleć przez jakiś czas. Najbardziej ból nasila się w nocy, nie mam gorączki i staram się przestrzegać wszystkich zaleceń stomatologa. Ale najważniejsze, czy wszystko goi się prawidłowo? Proszę bardzo o odpowiedź na moje pytanie, bo strasznie się stresuję
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Dzień dobry. Tydzień temu miałam wyrwana górna 5. Dentysta zszył dosyć dużą ranę po zębie. Dziś byłam na zdjęciu szwów. Niestety skrzep częściowo się oderwał i została niewielka część, która się nie zagoiła. Dentysta włożył w dziąsło Nipas...obecnie jestem 5h po podaniu i zaczęłam odczuwać ból (takie 1-2sekundowe ukłucie). Wstawiam zdjęcie jak to teraz wygląda. Czy tak to powinno być?
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Tydzień temu miałam wyrywaną dolną 8. Dzisiaj byłam na zdjęciu szwów. Tak wyglądała rana dzień po dniu. Lekarz nie miał zastrzeżeń co do gojenia. Na lekkie ciągnięcie dał mi jeszcze aspirynę do zębodołu.
6 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Cześć, czy mógłby mi ktoś powiedzieć proszę czy ta dziura w której zbiera się ślina to suchy, czy tak powinno być? To 4 dzień po ekstrakcji, czuje ból ale nie jakoś bardzo mocno. Zastanawiam się co robić. Dziękuję za pomoc
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Witam, jestem 5 dni po usunieciu szóstki. Byl to zab leczony kanalowo i podchodziła ropa. Niestety podczas usuwania umalam sie 1 korzeń, ale dosłownie kawałek. Niestety bylo wiercenie, dłubanie jeszcze przez 1h. Zdjęcie wykazało, ze jest ok. Mam antybiotyk. Ale bol nadal jest, dentysta mowil ze tak moze byc bo trochę pomęczył to miejsce. Ale. Zy na pewno jest ok.? Czy to suchy zebodol
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
5 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Czy ta 8 jest konieczna do usuniecia. Jest tylko czesciowo odslonieta i pod dzieslem ciezko sie czysci resztki pokarmu. Chcialam zeby mi dentysta poprostu nacial dziaslo ale on sie upiera ze to do wyrwania tylko. Dodam ze co jakis czas troche idzie do gory i wtedy dziaslo boli ale po paru dniach wraca do normy.
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Reklama: