Reklama:

Black Lives Matter – o co chodzi i co możesz zrobić?

10-06-2020,
Zofia Matuszczyk

Ten tekst przeczytasz w 3 min.

Black Lives Matter – o co chodzi i co możesz zrobić?

medforum

Ludzie, protest, tłum

W ostatnich dniach hashtag #blacklivesmatter króluje na mediach społecznościowych i nie tylko. Na całym świecie odbywają się rozległe protesty przeciwko rasizmowi. Wszystko zapoczątkowało okrutne zabójstwo George'a Floyda przez amerykańskich policjantów. Obserwując sytuację z Polski, powinniśmy się zastanowić, czy możemy coś zrobić w tej sprawie. A możemy. W tym artykule zaprezentujemy co i jak.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

KONKURS! Jesienna chandra: jak sobie z nią radzić? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków! 🍁🎉
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, ...
Chcemy poznać Twoją opinię!
Cześć! 🌟 Chcielibyśmy jako Redakcja Serwisu poznać Twoją opinię na temat tworzonych przez nas treści: newsów, porad i artykułów pochodzących spod pióra lekarzy, a także copywriterów medycznych. ...
Biegacze i biegaczki
Czy są na tym forum jakieś biegaczki i biegacze?
gość
sklep z dowozem do domu w Krakowie
Macie jakiś sprawdzony sklep z żywnością z dowozem do domu w Krakowie?
Bol pleców
Hej, mam bardzo silne bóle pleców od siedzenia, możecie mi podpowiedzieć jakie ćwiczenia powinnam wykonywać na wzmocnienie dolnego odcinka kręgosłupa?
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
Reklama:
Reklama: