Reklama:

Przekaż 1% podatku dowolnej organizacji pożytku publicznego

16-02-2017,
mgr Awa Fijołek

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

Przekaż 1% podatku dowolnej organizacji pożytku publicznego

panthermedia

Apteczka pierwszej pomocy

Zbliża się coroczny okres rozliczeń podatkowych, a tym samym refleksja dotyczaca tego, na co idą nasze pieniądze. Warto wykorzystać tę szansę i samodzielnie zadecydować o tym, na co zostanie przeznaczony jeden, konkretny procent z budżetu, który musimy zwrócić państwu. Nie tracimy w ten sposób ani złotówki, podejmujemy jedynie decyzję o rozdysponowaniu 1% należnego podatku – jeśli nie wskażemy konkretnej instytucji w formularzu, wówczas nasze pieniądze zostaną automatycznie przekazane do Skarbu Państwa.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

KONKURS! Jesienna chandra: jak sobie z nią radzić? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków! 🍁🎉
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, ...
Chcemy poznać Twoją opinię!
Cześć! 🌟 Chcielibyśmy jako Redakcja Serwisu poznać Twoją opinię na temat tworzonych przez nas treści: newsów, porad i artykułów pochodzących spod pióra lekarzy, a także copywriterów medycznych. ...
Biegacze i biegaczki
Czy są na tym forum jakieś biegaczki i biegacze?
gość
sklep z dowozem do domu w Krakowie
Macie jakiś sprawdzony sklep z żywnością z dowozem do domu w Krakowie?
Bol pleców
Hej, mam bardzo silne bóle pleców od siedzenia, możecie mi podpowiedzieć jakie ćwiczenia powinnam wykonywać na wzmocnienie dolnego odcinka kręgosłupa?
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
Reklama:
Reklama: