Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

DDA, strach przed bliskością? Coś z tych tematów
2 komentarz
ostatni 19 dni temu  
Dodam ze tritico i nexpram pozawalaja mi normalnie funkcjonowac. Zaluje ze o kilka miesiecy za pozno zaczalem brac nexpram i ze zwlekalem ze zwiekszeniem dawki tritico.
12 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Chciałabym z kimś porozmawiać
5 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Szukam psychologa/psychoterapeuty w Krakowie ktory pomoze mi w relacji z toksyczna osoba, jestesmy w rakcie rozwodu ,mamy dzieci , od 18 miesiecy dostaje codziennie wiadomosci od tej osoby z totalnym wurzutem sciekow na moja osobe, poniewaz musimy byc w kontackie ze wzgledu na dzieci potrzebuje kogos kto pomoze mi w komunikacji z taka osoba i jak sobie z tym radzic. Szukam terapeuty ktory ma doswiadczenie w takich relacjach, mam za soba rok terpaii ale postanowilismy wspolnie z terapueta ze w juz wiecej nie osiagniemy wspolnie i czas na zmiane,
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Witam. Przepraszam że dopiero dziś odpisuję,ale ostatnio mało mam czasu na odpisywanie i stąd ta zwłoka. Tak po mojemu to jesteś względnie zdrową neurotyczną osobowością, a jakieś mankamenty ma tak w zasadzie każdy z nas - nie ma idealnie zdrowych osobowości każdy musi być jakiś i z większymi lub mniejszymi wadami. To że widzisz problem to bardzo dobrze o Tobie świadczy, bo to znaczy że jesteś świadomy własnych niedoskonałości i masz potencjalnie przestrzeń do pracowania nad nimi. Gorzej by było, jakbyś wypierał i nie utożsamiał się z takimi odczuciami,ale jesteś jeszcze młodym człowiekiem o kształtującym się mózgu i osobowości także zaliczyłbym te projekcje do normalnych przejawów Twojej osobowości. Z tego co piszesz to czasami też masz tendencję do dysocjacji które wcale nie muszą być czymś niepokojącym, bo tak w zasadzie nie wynikają one z ciężkich przeżyć, czy przebytych traum(aczkolwiek co do traum wczesnodziecięcych to tak w zasadzie, to nigdy nic nie wiadomo co "siedzi" głęboko ukryte w naszej podświadomości) Na początku zaniepokoiło mnie Twoje zdanie że przeszkadzają Ci te wrzutki myślowe, ale po dogłębnej analizie myślę że jeżeli nie jest to notoryczne i nie przeszkadza to otoczeniu to ty sam z własną samoświadomością deficytu powinieneś sobie spokojnie poradzić. I tak na koniec jak przeczytasz specyfikę osobowości anankastycznej, możesz powiedzieć że masz z tymi zależnościami sporo wspólnego? Pozdrawiam.
7 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Trzeba zerwać kontakt z matką. Ojciec jako jej były mąż powinien bardzo intensywnie namawiać ją na terapię!!! 41 lat to nie dużo, jeszcze ma szansę uwolnić się od swojego demona.
6 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
A czy chciałabyś porozmawiać ze mną? Może łatwiej będzie ci otworzyć się przed kimś z kim porozmawiasz online
7 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Reklama:
Reklama: