Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam Mam 18 lat i od ponad miesiąca zaczęłam przyjmować tabletki levomine mini. Po jednym opakowaniu wszystko było dobrze więc lekarz wystawił mi receptę na kolejne 6 opakowań . Tabletki zaczęłam przyjmować od razu aby moja następna miesiączka była w terminie i lekarz zalecił mi przyjmowanie ich w schemacie 63/7. Jak zaczęłam brać kolejne opakowanie zaczęło się dosyć mocne plamienie na kolor brązowy , czasami wymieszany z krwią . Dzisiaj od rana bardzo mnie bolał prawy jajnik i brzuch a po południu zaobserwowałam na majtkach mięsisty kawełek „czegoś „ Jest brązowo-różowo -czerwony z białymi kulkami(?) wygląda jak kawałek skóry. Proszę o radę co to może być ..[img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/5c2c666256da82922d66cdd9be021b08.jpeg[/img][img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/fe8e0ccd83992961432c649a15b0452d.jpeg[/img]
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Prosimy więcej informacji
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
A ja dla osłody poszukujących wiedzy napiszę swoją historię. W ciążę zaszłam mając 39 lat. Wyniki testu PAPPa, NIFTY, konsultacja u genetyka- prawidłowe. W 32 tyg. ciąży na USG lekarz stwierdził krótkie kości długie i dużą główkę i od tego czasu zaczęło się wymyślanie chorób. Do końca ciąży te długości były poza siatkami centylowymi. Na konsultacji w IMiD w Warszawie usłyszałam "może być wszystko, może być zespół DOWNa". Córka urodziła się 53 cm, 3 kg z obniżonym napięciem mięśniowym i cechami dysmorfii - mała twarzoczaszka. Rączki i nóżki wydawały się krótsze. Położne i lekarze po cichu, poza mną kierowały diagnostykę w kierunku karłowatości....Przeżyłam koszmar, depresja poporodowa i ludzie dookoła potęgowali niepokój... Dzisiaj córka ma 2,5 roku. Rozwija się prawidłowo. Wyniki badań genetycznych - panel dysplazji - prawidłowe. Okazało się, że głowę dużą ma po mnie, bo mój obwód głowy nie mieści się w normach. A rączki i nóżki się wyrównały, wyniki długości mieszczą się w normach dla dzieci w jej wieku. Nie ma smukłych i długich kończyn ale to jest dalej norma. A na bilansie 2 latka usłyszałam, ze córka jest wysoka! Dziewczyny! głowa do góry! nie wszystko stracone, nawet jak Wam się wydaje, że będzie źle, zawsze może się okazać, że będzie dobrze i my jesteśmy najlepszym tego przykładem!
13 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Może być w ciąży koleżanka musisz ją jakos pocieszać
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Wszystko jest możliwe, ciąża w trakcie miesiączki również
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Od prawie 5 lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne ORLIFLIQUE. Na lewym jajniku mam pęcherzyk/torbiel, która w ciągu roku z 2 cm powiększyła się do 3 cm. Pani ginekolog zasugerowała mi zmianę tabletek na Elliade, tłumacząc, że są w nich silniejsze hormony i być może zahamuje wzrost zmiany. Czy może ktoś wyrazić opinię na ten temat? Czy powinnam podjąć próbę zmiany tabletek, dodam że po Orliflique nie mam żadnych skutków ubocznych. Czy moze powinnam zmienić metodę antykoncepcji?
1 komentarz
ostatni 16 dni temu  
Idz do lekarza, odbyt ci pęka
8 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Jakiej jest Pani budowy ciala ?? Wystepuje otylosc ??
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: