Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam. Jestem w 6 tygodniu ciąży. I w sobotę zauważyłam śluz z krwią na papierze toaletowym. Podczas badania 26.01 okazało się że mam nadżerkę. Nie mam boleści brzucha. Czy to jest powód do zmartwien. W sobotę miałam USG pierwsze i jeszcze pęcherzyk był za mały 5,5mm. I od czego może tak się dziać.
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Pamiętaj że po tabletce po okres może się spóźniać, małe prawodopodobienstwo że ciąża ale 100% nie damy
2 komentarz
ostatni 6 dni temu  
/ gość
Ja też jakimś dziwnym przypadkiem przy zażywaniu tabletek anty dostawałam infekcji, wcześniej nie miałam nigdy żadnych problemów. Pier*** te tabletki i nie będę się truć plus odwieczne krwawienia nieregularne, mam dość
11 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Wczoraj po raz pierwszy zaaplikowałam krążek Nuvaring i krwawienie miesiączkowe ustało. Czy to normalne?
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Dzis rano , dzien przed okresem zrobilam test . Widzę cien. Czat Gpt napisał, że nie widzi tam nawet cienia . Czy mam omamy ? Test marki Aurora
340 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Bardzo małe szanse moim zdaniem - okres może się spóźnić z różnych powodów nawet stresu. Mi się ostatnio spóźnił 10 dni … bez powodu większego. Myślę że byłby już wiarygodny możesz powtórzyć dla spokoju za 2 dni ale ja totalnie wątpię
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Jakiej jest Pani budowy ciala ?? Wystepuje otylosc ??
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Przyjmowałam tabletki jednoskładnikowe Cerazette i chcę je odstawić ze względu na ciągłe krwawienie. Po jakim czasie pojawił sie u was okres?
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: