Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Spróbuj może smarować Linomagiem, powinno pomóc. Daj znać czy pomogło
6 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 07-06-2026, 17:01:11 A skąd taka wydzielina? W którym dniu cyklu pani jest? Czy ta wydzielina zawsze występowała u pani?[/CYTAT] W 25 dniu cyklu, zazwyczaj występowała przed okresem, lecz teraz zaniepokoiło mnie to lekkie swędzenie. Wyczytałam że czasami może tak być. Przed owulacja też występuje tylko jest bardziej lepka, teraz jest leista. Ale nie mam innych niepokojących objawów: nie piecze, nie boli, nie ma nieprzyjemnego zapachu tylko lekko swędzi.
7 komentarz
ostatni 10 dni temu  
/ gość
Być może zakażenie wirusem opryszczki , jak boli to może być opryszczka żeby mieć pewność podczas występowania zmian trzeba udać się do dermatologa który może zrobić badanie pcr celem potwierdzenia
12 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Pusta kartka
3 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
45 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Pytanie podstawowe jak dlugo i czym leczona. ? Urea trzeba leczyć min 14 dni azytromycyna najlepiej .
3 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 28-12-2021, 22:28:32 Dzień dobry. Chcę napisać tu o problemie, który ciągnie się juz 10 lat z jedną przerwą. Dokładnie wtedy zaczęłam mieć objawy w pochwie tj. pieczenie a raczej palenie w pochwie ciągnące się aż do odbytu. Po prostu codziennie całe krocze mnie pali z większym lub mniejszym natężeniem. Byłam leczona dużą ilością antybiotyków tylko na podstawie antybiogramu doustnie oraz dopochwowo. Nic. Czasem krótka poprawa w trakcie leczenia a później od nowa objawy. Próbowałam również innych rzeczy poza antybiotykami. Diety bezglutenowej, bezlaktozowej, przeciwgrzybiczej. Nic. To co wychodziło z posiewow to enterococcus faecalis a czasem dołączała ecoli. Przez chwilę biesiadowała z nimi streptococcus agalactiae. Czy któraś z Was miała taki problem i sobie z nim poradziła, bo obawiam sie, ze te objawy będą towarzyszyły mi do końca mych dni. Staram się mieć jeszcze jakąś nadzieję, ale z roku na rok mam już jej coraz mniej.[/CYTAT] Hejka Jesli jeszcze tu jestes to odezwij sie
6 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
(grzybiara) Hej dziewczyny jak tam się czujecie?
241 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: