Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Co sądzicie o komórkach macierzystych? Czy miał ktoś z tym styczność?
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
851 komentarz
ostatni 2 dni temu  
/ gość
Jestem po diagnozie. Sytuacja analogiczna do Pani. Otóż są to objawy wyprzedzające choroby Parkinsona. Pojawiają się do 10 lat wcześniej od właściwej choroby.
4 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Dzień dobry, proszę o kontakt osoby zmagające się z dystrofią Beckera. Niestety wszystkie posty jakie znalazłam są sprzed kilku lub nawet kilkunastu lat.
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Proszę mi wytłumaczyć co oznaczają nieprawidłowości obu półkul mózgu. Urodziłam się z dydkretnym porażeniem mózgowym obecnie leczę dwubiegunówke od 3 lat .
1 komentarz
ostatni 7 godzin temu  
/ gość
Dzień dobry, Córka bierze lek lmitrin s, od przeszło 12 tygodni. Wcześniej nie było żadnych, nasilonych skutków ubocznych, jednak dziś po kilku godzinach na otwartym basenie, pomimo stosowania mocnego filtra, zauważyłam na jej ciele drobną wysypkę na lewej łopatce. Doczytałam, że przy tym leku nie powinno się opalać. Czy ta wysypka to może być skutek uboczny? Niestety nie udało mi się dodzwonić do naszego lekarza, bo jest na urlopie, a przyznam szczerze, że się martwię. Za kilka tygodni mamy wykupiony urlop w ciepłych krajach i obawiam się jak tam córka zareaguje na duża ekspozycje na promienie słoneczne, których będzie ciężko uniknąć. Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z tym lekiem i takimi wyjazdami? Za wszelkie opinie, rady i odpowiedzi z góry dziękuje.
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 01-03-2009, 01:39:00 To jest mozliwe zeby ktos bral 9 mg clonazepanu na dobe? Wydaje mi sie to zabojcza dawka [/CYTAT][CYTAT] gość 01-03-2009, 01:39:00 To jest mozliwe zeby ktos bral 9 mg clonazepanu na dobe? Wydaje mi sie to zabojcza dawka [/CYTAT]
165 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 26-06-2023, 10:17:12 Witam. Jestem mamą 16-latka ze świeżą diagnozą padauogólnione, mniejsze tzw. splątanie pojawia się częściej). Rozpoczął leczenie Levetiracetam Accord (docelowo 2x1, dawka 1000). Martwię się jak pogodzić te pierwsze miesiące leczenia z naszą pracą. Teraz przez kilka tygodni to ogarniemy, ale co potem? Poradźcie jak to wygląda u Was? Jest szansa na dalszą normalną pracę czy trzeba szykać np. zdalnej?[/CYTAT][CYTAT] gość 26-06-2023, 10:17:12 Witam. Jestem mamą 16-latka ze świeżą diagnozą padaczki (2 napady uogólnione, mniejsze tzw. splątanie pojawia się częściej). Rozpoczął leczenie Levetiracetam Accord (docelowo 2x1, dawka 1000). Martwię się jak pogodzić te pierwsze miesiące leczenia z naszą pracą. Teraz przez kilka tygodni to ogarniemy, ale co potem? Poradźcie jak to wygląda u Was? Jest szansa na dalszą normalną pracę czy trzeba szykać np. zdalnej?[/CYTAT] Proszę o kontakt mam podobne problemy i chciałabym porozmawiać może j telefon 727400539
2 komentarz
ostatni 9 dni temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: